Michaela hejtuje: 5 věcí, které byste měli vědět, pokud začnete randit s někým, kdo je zvyklý být sám

Michaela Maršálová

Najít si partnera, který je samostatný a nebudete ho mít pořád za zadkem, je super, ale může vás občas překvapit, jak se vaše láska zachová. Důležité je uvědomit si, že to nedělá proto, aby vás naštval / a, ale proto, že je zvyklý / á být sama a dělat si věci po svém.

  1. Nejdřív vám nebude věřit. Najdete-li si partnera, který byl dlouho sám, připravte se na to, že se vám hned nebude vrhat kolem krku. Musíte na vše jít pomalu, jinak ho vyplašíte.
  2. Nebude vás ve svém životě moc chtít. Ale vlastně možná bude. To máte těžké – ten člověk je zvyklý být sám a teď potká vás a teď neví, co s tím. Na ten fesťák přece chtěl jet s kamarády, ale najednou by byl vlastně rád, kdybyste jela taky. Prekérka!
  3. Bude vás odstrkovat. Častokrát se stane, že se budete cítit na druhé koleji. Neberte si to ale osobně, on / a to nemyslí zle. Jen není zvyklý / á se ohlížet na partnera.
  4. Nebude se vám svěřovat. Dostat něco z takového člověka je občas nemožné – zvlášť když se mu něco nepovede. Tak moc je zvyklý se nesvěřovat. Dejte tomu čas a otevře se vám.
  5. Je těžké ho / ji milovat. Občas vám bude partner připadat tak nesnesitelný, že si budete říkat, že není možné ho milovat. Opak je pravdou. A až i on pochopí, co ve vás má, zjistíte, že jste našli toho nejlepšího parťáka na světě. Jako já!