Michaela hejtuje: 7 typů nejhoršího sexu, jaký můžete zažít

Michaela Maršálová

Sex je skvělá věc. Pokud vám to s partnerem v posteli klape. Když ne, může to být doslova peklo. Jaký nejhorší sex můžete zažít?

  1. Běh na dlouhou trať. Přítel se ne a ne udělat. Po hodině se konečně dopracuje k závěru, to už vy jste ale úplně hotová.
  2. Řev. Partner se u sexu hlasitě projevuje. Jsem toho názoru, že chlap má radši mlčet, případně občas heknout, ale ne řvát.
  3. Bez pusy. Sex bez líbání je podle mě hodně degradující. Když nestojíte partnerovi ani za pusu, když je ve vás, vykašlala bych se na něj.
  4. Nestojí. I to se dá považovat za sex. Snažíte se ho rozhýbat a stále se nedaří. Na chvíli se postaví, ale není úplně tvrdý a brzy zase zvadne. Nuda a namáhavé – pro oba.
  5. Moc drsný. Nevadí, když je sex vášnivý a drsnější, ale vše má své meze. Samozřejmě pokud se s partnerem domluvíte na sado masu, je to něco jiného. Problém nastává, když vy očekáváte klasiku a on vás začne mlátit a nadávat vám.
  6. Ex. Když při sexu přítel vysloví jméno své bývalky, je po srandě.
  7. Žádná přitažlivost. Občas je vám někdo moc sympatický, ale nepřitahuje vás. Tak si řeknete, že se s ním zkusíte vyspat a uvidíte. Vždycky to dopadne tak, že je to divné, nebaví vás to a ještě se stydíte za své rozhodnutí.