Michaela hejtuje holky, co sedí na záchodě sto let

Michaela Maršálová

Předpokládám, že jste si všimli, že se tvoří fronty před dámskými, nikoli pánskými záchody. Proč tomu tak je? Vysvětlím vám to.

Holky totiž na záchodě očividně vymýšlejí koncept na záchranu lidstva. Nebo nevím, každopádně tam tráví strašně času! A já to nechápu. Když jdu na záchod, vlezu do kabinky, stáhnu kalhoty a kalhotky, vykonám potřebu, utřu se, obléknu se a jdu si ven umýt ruce. Celkově to podle mě trvá maximálně minutu.

Když ale pozoruju holky, za kterými čekám ve frontě, jsou na záchodě minimálně pět minut. Co tam sakra dělají? To mají všechny menstruaci a mění si tam tampony? Nebo se chce všem na velkou? Těžko, protože když po takové dívce, co zdržuje a je na záchodě snad sto let, vejdete do kabinky, nepadnete puchem, takže předpokládám, že jen čůrala. Tak proč tam ale proboha byla tak dlouho?!

Štve mě to hlavně proto, že se na dámských toaletách tvoří již zmíněné fronty a taky jak víme, na záchod jdeme většinou na poslední chvíli, takže čekání je pak skoro smrtelné. A já už z úcty k ostatním ženám, které přešlapují čekajíce na kabinku, sebou vždy u mísy mrsknu, aby se tam, chuděrky, nepočůraly. Ale očividně jsem jediná. Ostatním to prostě neuvěřitelně a neúměrně výkonu trvá.

Nejvíc mě dostalo, když jsem byla na jednom koncertě, šla jsem se vyčůrat a musela jsem se postavit do fronty na záchod. Přede mnou se do kabinky dostala jistá dáma. Pak vyšla ven a šla si umýt ruce. Já vlezla na záchod, vyčůrala se, vylezla jsem ven a ta typka tam pořád byla a myla si ruce. Ježíši ony si i pomalu myjou ruce! Aaaa, umřela bych z tohohle šnečího tempa!

Takže dámy, mám prosbu – když jste na záchodě, kde na kabinku čeká dalších pět žen, hejbněte kostrou, sakra!