Michaela hejtuje: Jak přežít manželství

Michaela Maršálová

Já vím, že jsem vdaná teprve pár dní! Ale už mám pro vás návod, jak přežít manželství.

Tohle sladké tajemství jsem zjistila dávno. Jak si udržet vztah a nezbláznit se z toho? Možná si myslíte, že za tím stojí dřina a odpírání a určitě to tak částečně je, ale můžete svému vztahu pomoct velmi jednoduchým trikem. Jakým? Rozdělte se!

Nemusíte mít oddělené ložnice nebo bydlet každý v jiném bytě nebo městě. Můžete v klídku žít v jednom bejváku, usínat si v náručí a milovat se dlouhé roky. Jak to? Stačí jedna maličkost – alespoň jednou za čas jeďte jeden nebo druhý někam sám.

Způsobí to to, že se vám po sobě navzájem bude stýskat. Najednou si po letech soužití budete zase psát zamilované, případně přisprostlé sexy zprávy, a budete se na sebe upřímně těšit. Ne taková ta přetvářka a nalhávání, ale fakt to budete cítit celým svým tělem. A je to skvělý pocit, to mi věřte. Přece kdo by nechtěl být permanentně zamilovaný? Díky triku s odjížděním a návraty je to ízy pízy.

A během toho, co budete doma sami, si můžete objednat kyblík z KFC, čumět u toho na přiblbé seriály, chodit po bytě nazí, nečesat se a nechat v dřezu špinavé nádobí (ano, to vše dělám já). Anebo když jste na cestě a váš partner zůstal doma, můžete si v klidu prohlédnout, co chcete, nemusíte se na něj ohlížet nebo na něj někde čekat, až si něco prohlédne on, a dát si pár drinků v baru. Sám. A to není občas k zahození.