Michaela hejtuje: Někdo mi krade Instagram!

Michaela Maršálová

Tak si představte, že se mi někdo nabourává do Instagramu a chce mi ukrást účet. Ts!

Na Instagramu mám něco málo přes 400 followerů. Žádná sláva, já vím. Pomalu to roste a jednu dobu jsem se zajímala o to, jak to navýšit. Zjistila jsem, že je dobré přepnout se z osobního účtu na firemní, protože pak máte přístup k přehledům, jak váš účet funguje (kdy tam chodí nejvíc lidí atd.). Taky je prý dobré tam něco postovat denně. Samozřejmě by měl člověk dbát na kvalitní hashtagy a tak dále a tak dále. Tak jsem se podle toho začala řídit a nejen že mě to bavilo asi čtrnáct dní, ale navíc si mě všimnul nějaký robot, který se mi teď snaží účet ukrást! Sakra práce!

Takže jsem se zase přepla na osobní a teď tam chvíli nebudu nic dávat. Dokonce jsem zažádala o podporu Instagram a musela jsem mailem poslat fotku, na které držím papír s ručně napsaným kódem, který mi poslali. Haluz.

Takže zaprvé nechápu, že někdo chce ukrát účet se 400 followery, zadruhé nechápu, jak můžou influenceři investovat do Instagramu tolik času, energie a nápadů, a zatřetí vlastně nechápu, proč mám Instagram. Ne vážně. Napadlo mě, jestli bych přežila, kdybych ho neměla. A řekla bych, že ano. Samozřejmě nemám koule na to si ho zrušit, na to jsem moc velký narcis, ale třeba se jednou fakt hecnu a udělám Instagramu pápá.