Michaela hejtuje těchto 7 blbostí, které nám filmy cpou o ránu po prvním společném sexu

Michaela Maršálová

První společný sex většinou nebývá moc dobrý, stejně jako ráno po něm. Jako jo, ale má to svá úskalí, jelikož se aktéři trochu stydí a ve většině případů mají v noci dvojku v žíle a po probuzení řádnou kocovinu. Proto mě „baví“, jak to idealizuje filmografie. Lidi, vždyť takhle to vůbec nechodí! Co nám teda filmy podle mě cpou za blbosti o prvním společném ránu?

  1. Holka vyjde z ložnice v pánské košili. Hele. Buď smrdí ta holka, protože se ještě nekoupala, nebo ta košile, protože si oblékla tu, kterou měl ten frajer den předtím na sobě. Každopádně ani jedno není sexy.
  2. Sex v noci i ráno. Co si budeme povídat, chlapi můžou většinou buď v noci, nebo ráno. Ne obojí. Zvlášť od určitého věku.
  3. Kafe. Znám poměrně dost lidí, kteří ráno po kalbě kafe nepijí. Zato ve filmech se hned každý žene na kapučínko.
  4. Holka je ráno decentně namalovaná a krásná. Ne. Realita je taková, že z hot baby je ráno ušmudlaný mýval s rozmazanou oční linkou a je zarudlá po chlastu, o červeném bělmu nevyspalých očí nemluvě a k rannímu dechu po párty se nevyjadřuju už vůbec.
  5. Chlapec vstane dřív a běží pro snídani, dívku probudí vůně kávy a čerstvého pečiva (pak následuje scéna s košilí viz bod 1). No, ne. Holka vstane jako první, jde se sebou něco dělat do koupelny a snaží se co nejdřív vypakovat z jeho bytu, protože se jí chce na velkou a samozřejmě si nechce na záchod dojít u něj, to dá rozum. Pokud sex proběhl u ní doma, řekne milenci, že má spoustu práce, čímž mu naznačuje, aby už vypadnul.
  6. Ranní společná sprcha. Haha. Dvojice má většinou co dělat, aby předstírala, že se noc (rozuměj pár hodin) předtím neděly všechny ty prasárny, takže se určitě nežene do společné koupele. I když už byl kocour v troubě a nejen tam.
  7. Nemusí se do práce. Tohle mě baví snad nejvíc. Většina prvních sexů se neodehraje v páteček, kdy pak druhý den nikam nemusíte a můžete se jen válet, ale naopak přes pracovní týden, takže se vstává v 5, abyste se ještě stihli otočit doma, vykoupat se a převléct.