Michaela hejtuje: Tohle jsou nejhorší místa, kde trávit léto, pokud nesnášíte lidi jako já

Redakce

Jsou místa, kde nechcete být, pokud jste psychopatický asociál jako já. Takže jestli nesnášíte lidi jako já, sem nelezte.

Na první místo jednoznačně řadím práci. Pokud nepracujete někde na samotce, kontaktu s lidmi se v ní nevyhnete. I recepční dokáže jednoho pěkně vykolejit, že jo.

Dalším místem, kterým doporučuju se vyhýbat, jsou samozřejmě koupaliště, která k létu neodmyslitelně patří (klišé). Nechápu, jak někoho může bavit mačkat se mezi polonahými lidmi, nechat se očumovat úchyláky a ještě se nedejbože koupat mezi řvoucími dětmi. No na to mě teda rozhodně neužije.

Zavrhuju i festivaly, protože tam je navíc kromě přelidnění ještě strašný kravál. Když už je jednou člověk asociál, holt nemůže ani na fesťáky, s tím už jsem smířená.

Dále bych se vyhýbala dovoleným v místech, která jsou u lidí oblíbená. Není nic horšího, než se potkat s českou rodinou v Chorvatsku u stánku se zmrzlinou. Takže když už na dovolenou, tak jedině někam, kam nikdo nejezdí. Pokud nemáte (stejně jako já) peníze na to trávit dny na pustém ostrově, zkuste si zajet třeba jen tak random někam do lesa. Sice se nevykoupete v moři, ale budete mít (skoro) jistotu, že tam nikoho krom divé zvěře nepotkáte. A to se vyplatí!

Michaela hejtuje: Kterak mě vyřvala obsluha v KFC

Michaela hejtuje – Vyzkoušela jsem za vás: Zdravé jídlo! Co na něj říkám?