Michaela hejtuje, že ostatním vydrží bílé boty čisté a jí ne

Michaela Maršálová

Víte, co fakt nechápu? Že někdo má bílé boty a vydrží mu bílé.

Roky jsem toužila po klasických bílých Converskách. Takové ty kotníkovky s červeným proužkem dokola. Nikdy jsem neměla volných pár tisích, abych si je mohla koupit, až nedávno jsem se k tomu konečně dostala. Bohužel moje radost z nich nevydržela dlouho.

S manželem jsme jeli navštívit jeho rodiče, kde mě vzal na procházku do lesa. V nových BÍLÝCH botech se mi tam moc nechtělo, ale neměla jsem na výběr. Samozřejmě jsem si je tam ušpinila a od té doby jsou ty boty jako prase. Sice jsem je už několikrát prala, dokonce s Vanishem, ale k bělosti se už nevrátily. Tenhle víkend mi na ně kápla čokoládová zmrzlina, což si myslím, že je jen další hřebíček do jejich rakve.

Samé otázky

A já se ptám – jak je možné, že ostatní lidi mají boty pořád krásně bílé? A to i v dešti! Ne vážně! Kohokoli potkám v těchto botech, a že těch lidí je, má je krásně čisté a zářivě bílé. Skoro to vypadá, že takoví lidé mají těch bot několik a vlastně pořád nosí nové. Jakmile si je trochu zašpiní, vyhodí je a vezmou si další. Protože jinak si to nedovedu vysvětlit.

Nebo jsem jen takové prase, co si nedokáže udržet čisté boty? Samé otázky…