Michaela hejtuje, že si myslíte, že nejde poznat velikost penisu

Michaela Maršálová

Velikost penisu se dá dost dobře odhadnout. Kdo si myslí, že ne, je trubka. Proto pokud chcete vědět, jak ho má váš nový objev velkého (malého) a nechcete s ním hned skákat do postele, sledujte tyhle věci.

  • Ruce. Zní to jako klišé, ale je to pravda. Dlouhé, mužné prsty značí dlouhý nebo tlustý penis. Když budete mít štěstí, našla jste kombinaci. Kdo má krátké, tlusté prsty, má takový i penis. Holčičí ruce značí tenký penis, většinou ale celkem ucházející délky.
  • Nohy. I na velikosti nohy záleží. Fakt platí, že čím větší chodidlo, tím solidnější přirození. Tohle platí spíš pro délku.
  • Výška. Tady vás zklameme. Dle výšky muže se nedá odhadnout, jestli ho má malého, nebo ne. Proto když narazíte na dlouhána, hned se neradujte. A naopak, našla-li jste si trpaslíka, nezoufejte, může dost překvapit…
  • Chování. Podle toho, jak se muž chová, se dá velikost penisu odhadnout nejlépe. Samozřejmě je to spojené i s výše zmíněnými body. Čím je chlap sebevědomější, tím víc si můžete být jistá, že se má čím chlubit. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Na druhou stranu takoví ti chlubilové (všude jsem byl, všechno znám), mají většinou nádobíčko mikroskopické.