Michaela hejtuje život v páru

Michaela Maršálová

Ten titulek je samozřejmě nadsázka. Svého budoucí manžela vroucně miluju, ale... OMG!

Život v páru je občas na palici. Problémky se začnou ukazovat většinou až po několikaměsíčním soužití. Respektive přibývají… Že se všude válí ponožky a trička, u nichž nevím, jestli patří do praní, nebo ne, už jsem si zvykla. Teď na mě ale čekala novinka – zabalená skoro prázdná krabička s jídlem v lednici.

Ráno jsem si v rychlosti z lednice vzala ÚHLEDNĚ zabalený hummus a vyrazila do práce. Před třetí hodinou si říkám, že už bych si ho mohla dát. Trhám papírový obal a všímám si, ze je ta krabička PODEZŘELE lehká. No ovšem! NĚKDO to snědl a skoro prázdné vrátil do papíru a do lednice.

Asi vám nemusím popisovat své zklamání a HLAD. Tuto story jsem si dala na Facebook a nestačila jsem se divit, kolik párů se potýká se stejnou věcí. Lidi se totiž očividně dělí na dva typy – na ty, kteří to prostě sní a obal vyhodí, a na ty, kteří v domnění, že dělají dobrou věc, vám jakože nechají ještě zbyteček, abyste neřekli, že vám to hamounsky snědli. No, tak ne, prosím vás. Snězte to celé a kupte to znovu! Nejlépe ten den, co to sníte.

Můj drahý mi řekl ještě jeden důvod, proč krabičku s jedním gramem hummusu zpětně zabalil. Prý aby neokoral. Awww! Kdo by ho nemiloval? (Ruce pryč, vy čůzy!)