Michaela hejtuje: Šla jsem na koncert a bylo to strašné

Michaela Maršálová

Na konci března jsem se zúčastnila pražského koncertu novozélandské zpěvačky Kimbry. Jaké to bylo?

Káčin zápisník o tom, že ještě není důchodce, mě dovedl k hejtu o tom, že já důchodce teda rozhodně jsem. Poznala jsem to na koncertě Kimbry, na který jsem se vydala koncem března.

Po dlouhé době jsem se ocitla v centru mezi lidmi a vnitřně jsem plakala. Jak se totiž ukázalo, na koncerty nechodí normální lidi.

Nejdřív si typka stoupla v poloprádném Lucerna Music Baru tak, že jsem před sebou měla půlku její hlavy. To jsem fakt nepochopila, protože z druhé strany vedle sebe měla asi metr místa.

Pak na druhé straně od téhle slečny stála dvojka kluků, co se pořád bavili, což bylo při komorním koncertu Kimbry celkem nepříjemné. Asi jim nedošlo, že nejsou na Votvíráku.

No a pak týpek za mnou měl z Kimbry asi orgasmus, protože celý koncert nadšeně pískal a houkal, smál se nahlas jejím řečem a celkově z ní byl vydřený stylem, jako byla mrňata z Dády Patrasové.

Přemýšlela jsem, jestli holce řeknu, ať si laskavě stoupne stranou, borcům, ať jsou zticha, a holomkovi za mnou, ať se uklidní, ale nechtěla jsem být prudící učitelka. Ale příště už fakt nikam nejdu.