Michelle Rodriguez: Pravda o mně je v mé vagíně

matoush

Zvláštní způsob k očištění své pověsti zvolila americká herečka Michelle Rodriguez. Hvězda seriálu Ztraceni a jedna z hereček aktuálního trháku Avatar chtěla učinit přítrž sérii fám, která se rozjela v roce 2006, kdy přiznala, že experimentuje se ženami. Chce dokázat, že je stoprocentní ženou, a chce to dokázat za každou cenu. „Hledejte mezi mýma nohama,“ vzkázala.

Jak to tak vypadá, americký bulvár vynaložil všechnu svou energii na kauzu golfového nevěrníka Tigera Woodse, a na starý dobrý svět popových hvězdiček a hvězd už kapacita nezbývá. V dnešním Šrumci v showbizu si tak musíme posvítit na herečku Michelle Rodriguez, která „okurkový“ týden okořenila svou rozhořčenou odpovědí na dotaz jednoho z fanoušků: „Kdybych chtěla, aby lidé věděli, co dělám se svou vagínou, už dávno bych natočila porno. Pokud lidé něčemu nerozumí, nazvou to nějakým snadným jménem. Mohou o tom pak jednoduše diskutovat a kritizovat to. Je to prostě jen jejich lenost!“
Jak řekl nejmenovaný kolega v redakci: „Nástává čas na činy místo slibů.“

Homofobní hudebník nominovaný na Grammy prodával pět kilogramů kokainu
Buju BantonZpěvák moderního reggae

.

Zac Efron je znovu s Vanessou Hudgens
Na závěr něco, ehm, hezkého. Herecko-pěvecká dvojka Zac a Vanessa už se zřejmě znovu vodí za ruce. Anebo spolu přinejmenším rádi pózují na fotkách. Během posledního týdne spolu byli na večeři, nevštívili koncert a završili to romantickou pozdní snídaní v neděli ráno. Doufejme, že jim to vyjde. Jsou přeci Vánoce.

Témata: