Mick Hucknall se omlouvá ženám, s nimiž se vyspal. Prý jich bylo tisíc

matoush

Sex, drogy a rock´n´roll - zvláště první části téhle trojky se Mick Hucknall, známý z popové kapely Simply Red, věnoval víc než dostatečně. Alespoň pokud jsou pravdivá jeho prohlášení, která zaujala dnešní Šrumec v šoubizu.

Padesátiletý zpěvák a skladatel Mick Hucknall, frontman kapely Simply Red, jež se nedávno představila v Praze v rámci rozlučkového turné Farewell, poskytl rozhovor britskému Guardianu. Zavzpomínal v něm na staré dobré časy a omluvil se tisícovce dívek, s níž se vyspal.
„Ty holky vědí, že mluvím k nim, a chci, aby věděly, že je mi to opravdu líto,“ kál se. „Mezi lety 1985 a 1987 jsem pravidelně spával tak se třemi dívkami denně. Tím myslím opravdu každý den. Vlastně jsem nikdy žádné neřekl ne.“
A proč to všechno dělal? Zdá se, že v pozici popové hvězdy prostě nemohl jinak. „Vlastně tohle byl důvod, proč jsem se stal zpěvákem v kapele,“ přiznává Hucknall. „Prožil jsem svůj sen a jediné, čeho lituji, je, že jsem ublížil některým moc hodným dívkám.“
Mick Hucknall je vážně frajer. Takhle hezky se dokáže omluvit!

Poslechněte si lamače srdcí ze Simply Red

Gorillaz připravili pro fanoušky adventní kalendář
Za chvíli tu ale máme Vánoce, tak pojďme přeladit na veselou notu. Animovaná skupina Gorillaz chce svým fanouškům zpříjemnit čekání na Ježíška, a proto pro ně připravila speciální adventní kalendář. Místo čokolády v něm najdou záznamy z aktuálního turné, různé hry anebo masky. „Santovi pomocníci tvrdě pracovali, abychom vám mohli přinést tyto dárky. Tak si je užijte," vzkazuje kapela. My slibujeme, že to alespoň zkusíme.

Témata: