Mick Jagger se dvořil Angeline Jolie, ta ho ale odmítala

Redakce

Tohle je klip, kde to všechno začalo. V roce 1997 natočili The Rolling Stones video k písničce Anybody Seen My Baby z desky Bridges to Babyloon, přičem hlavní roli baby, prostitutky s blonďatou parukou, hrála začínající herečka Angelina Jolie.

Podle Christophera Andersena, autora nové biografie Mick: The Wild Life and Mad Genius of Jagger, se tehdy čtyřiapadesátiletý Mick Jagger do dvaadvacetileté Angeliny zamiloval, neustále jí telefonoval a daroval jí dokonce diamantové náušnice v přepočtu za 100 tisíc korun. Herečka ho odmítala i přesto, že Jaggera v jeho snažení podporovala Angelinina matka Marcheline Bertrand.

Jolie tehdy prožívala nejdivočejší fázi svého života plného drog, alkoholu a aférek, přestože už byla provdaná za herce Jonnyho Lee Millera.

Poslechněte si The Rolling Stones v YouRadiu

V biografii Andersen také píše, že Jagger kdysi propadl i budoucí první dámě Francie Carle Bruni. Poznal ji prý v roce 1990 jako milenku Erica Claptona.

Kapela The Rolling Stones slaví v těchto dnech 50 let od svého vzniku. Při této půříležitosti si nechali pozměnit logo (zpráva). (sli)

http://www.youtube.com/watch?v=BinwuzZVjnE