Milování na gauči a nuda? S těmito tipy vám zaručeně nezevšední

Lucie Bryndová

Pohovka nebo postel bývají asi těmi nejobvyklejšími místy pro milostné dovádění. A některým už to může připadat jako pořádná nuda. Že jste už na gauči vyzkoušeli všechny možné polohy a milujete se raději na méně pohodlných a nezvyklých místech? Škoda. Právě na měkoučké sedačce s horou polštářů si můžete užít dokonalý sex na spoustu způsobů. Vyzkoušejte následujících osm nevšedních poloh, se kterými znovu objevíte kouzlo milování v obýváku.

  1. Jako na vlnách. Posaďte partnera na gauč, následně si na něj sedněte obkročmo zády k němu, předkloňte se do kliku a nohy nechejte hezky přes něj. Pokud máte gauč příliš vysoko a nedosáhnete rukama na zem, použijte jako podpěru konferenční stolek. Jemu se tak naskytne dokonalý pohled na vaši prdelku a oba si tak užijete hluboké proniknutí z úplně nového úhlu. Navíc můžete libovolně pohupovat svými boky ze strany na stranu, což ho bude vzrušovat ještě víc.
  2. S hračkou to jde vždycky lépe. Klekněte si na kolena čelem k opěrce pohovky a ohněte se. Rukama se držte opěradla a vyzvěte partnera, aby se k vám vestoje či také v kleku přitiskl. Partner vás pak může jednou rukou držet za boky a druhou přitom dráždit vaší oblíbenou vibrační hračkou na poštěváčku.
  3. Situace pod kontrolou. Toužíte po milování zezadu, ale zároveň byste ráda viděla při milování na svou lásku? Klekněte si na kraj gauče, pořádně se prohněte, ruce si dejte pod sebe podobně jako v planku na loktech. Partner může jednou nohou stát a druhou si dát na gauč, pokrčit ji v koleni a hezky vás obemknout. Tato pozice vypadá složitější, než je, ale věřte, že si ji oba náležitě užijete. Nabízí totiž to, co jiné pozice zezadu ne. Pohodlně se při ní totiž můžete otočit a dívat se partnerovi přímo do očí.
  4. Gaučový povaleč. Nezní to možná dvakrát lákavě, ale jakmile to vyzkoušíte, uvidíte, že vás tato poloha bude bavit. Jste unavení a necítíte se na nějaké velké výkony hodné pornoherců? Milujete orální sex? V této poloze se můžete prostřídat… Jednou můžete sedět vy a nechat se od partnera hezky dráždit a příště vy. Posaďte se a nechejte partnera vklouznout do vašeho klína. Zatímco bude klečet, může vás pomalu svlékat, líbat, a to po celém těle. A kromě šikovného jazýčku může použít i prsty nebo vaše oblíbené hračky a dovést vás ke slastnému vyvrcholení.
  5. Pohodička. Další oblíbenou polohou, a to zejména pro muže, kteří se při ní příliš nenadřou, je další poloha vsedě. Usaďte partnera do pohodlné pozice. Ideálně tak, aby měl podsazenou pánev a téměř ležel, vy se na něj hezky zezadu obkročmo vyhoupněte a rozjeďte nezapomenutelnou jízdu. Ať už budete jen tak hopsat nahoru a dolů nebo jezdit jako na koni zepředu dozadu, uvidíte, že nebudete na vyvrcholení oba dlouho čekat. K tomu všemu vás navíc může partner laskat prsty na klitorisu nebo na prsou.
  6. Pro dokonalý balanc. Nedělá vám problém udržet rovnováhu? Vyhoupněte se na boční opěrku gauče, chytněte se za ní zezadu nebo se jednou rukou opřete a druhou chytněte ze strany za zadní opěradlo, klekněte si a nechejte partnera, aby do vás napůl ze stoje a napůl z kleku hluboko pronikl. Pokud budete stále přepadávat, partner vám může secvaknout nohy mezi ty svoje a půjde to o něco lépe.
  7. Perfektní boční průnik. Jestli máte sedačku v prostoru, pak máte vyhráno. Pokud ne, zkuste si ji trochu popotáhnout od zdi. Lehněte si na bok a pokrčte spodní nohu. Nechejte partnera, aby si k vám zezadu přilehl a lehl si na vaši pokrčenou nohu. Druhou zvedněte do vzduchu a zahákněte ji přes zadní část gauče. A pak už je intenzita přirážení jen a jen na vás.
  8. Předehra z očí do očí. Posaďte se každý na opačnou stranu gauče tak, abyste si nohama vzájemně dosáhli na intimní partie. Vezměte si hračku na dálkové ovládání a nechejte partnera, aby ovladačem kontroloval intenzitu jejích vibrací. Vy ho přitom můžete dráždit svými chodidly nebo pokud není proti a vzrušuje ho to, můžete dát nějakou hračku i vy jemu. Jakmile budete už oba dost rozpáleni a nebudete moci vydržet být od sebe tak daleko, hračky zahoďte a skočte na sebe.