Milovníci piva se mohou těšit na nový festival na Hukvaldech


Letos přibude milovníkům piva další hudební událost, a to tentokrát na Hukvaldech. Kromě bohaté nabídky piva se návštěvníci mohou těšit na spoustu jídla a samozřejmě bohatý program, který k pivu patří.

 

„Minulý rok jsme pořádali nultý ročník, a protože jsme měli tzv. „narváno“, rozhodli jsme se pokračovat“, prozradil pořadatel festivalu František Řeháček

Pivní festival se uskuteční v srpnových teplých dnech v „Restauraci u Zastávky“ v Dolním Sklenově, konkrétně v pivovaru Hukvaldy. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, který odstartuje již ve 12 hodin odpoledne.

Na festivalu, který se uskuteční 11.8.2012, se budou těšit na návštěvníky 6-8 pivovarů, stánky s grilovaným vepřovým a sýry a bužkův guláš. Dále bude připraven bohatý kulturní program v podání country kapely Victoria z Ostravy-Poruby, písničkáře Martina z Rychlatic, kapely Lemoncrow z Kopřivnice a divadla místních štamgastů.

Organizátor Fratnišek Řeháček nezapomíná ani na děti, pro které zde bude přítomen celý den klaun se svými vystoupeními a samozřejmě ne jen pro děti, ale i dospělé tradiční pivní soutěže o hodnotné ceny.

Specialitou festivalu bude „pivní taxi“, který návštěvníky za mírný poplatek odveze jak na festival, tak také domů z festivalu.

Vstupné na celou tuto akci bude ZDARMA.