Milujete ho nebo jste jen pohodlná něco měnit? Poznáte to podle těchto 4 věcí

Pavla Gabrhelíková

Vystoupit z komfortní zóny, vylézt ze zahřáté postele a vstát z vyseděného místa na sedačce je někdy těžké. Jenže pokud jste s protějškem jen z povinnosti nebo lenosti, měli byste s tím něco dělat.

  1. Motýlci v břiše. Když jdeme na první rande, motýlci v břiše lítají jako pomatení! Je to takové znamení, že nám opravdu záleží na tom, jak to dopadne. Po čase tato přehnaná reakce ustane, protože se vidíte každý den. Ale když si společně naplánujete něco vzrušujícího, v břiše by se vám měl objevit roj nezbedných motýlků zas.
  2. Milujete, když jste spolu sami. Jasně, každý potřebuje čas pro sebe. Ale na čas strávený s partnerem byste se měli těšit ze všeho nejvíc. Pokud se však nemůžete dočkat, až zdrhnete za spolužáky, s kámoškou do kina nebo za kamarádem na Moravu, něco je špatně.
  3. Líbí se vám do posledního detailu. Žijete spolu teprve dva roky, už vás ale vytáčí k nepříčetnosti jeho zpívání v autě, usínání u zapnuté televize nebo to, že se neumí rychle sbalit a odejít. Pravá láska všechny tyto „roztomilé zvyky“ toleruje.
  4. Než se rozhodnete, promluvte si. Není zrovna fér, abyste svému partnerovi po přečtení tohoto článku začali balit kufry. Svěřte se mu, že už to necítíte tak, jako na začátku a jestli by se s tím nedalo nic dělat. A pokud to společně překonáte, garantujeme vám, že jste kápli na tu pravou lásku.