MŇAU! 13 příznaků, že ve skutečnosti jste kočka zaseklá v lidském těle: I když jste svi*ě, lidi vás zbožňují

Redakce

Být člověkem je zkušenost, kterou asi většina z nás okusila. Pokud jste se ovšem někdy necítili zcela ve své kůži, může to být tím, že jste nebo chcete být kočkou. Pokud se ztotožníte nejméně se sedmi z následujících bodů, můžete začít mňoukat.

 1. Už jste se myli slinami. Naslinili jste prstíček a setřeli jste špínu. Nebo jste rovnou jazykem olízli kapku krve po štípnutí komárem. Jste kočka.
 2. Máte ocas. Je chlupatý a při chůzi se napřímí (stojí). Jste kocour.
 3. Chodíte večer ven a vracíte se uprostřed noci anebo až ráno. V docela dost zuboženém stavu si pak celé dopoledne lížete rány. Je vám to povědomé?
 4. Jíte ryby a pijete mléko. Když není tato vyvážená strava, tak nic. Granule jsou pod vaši úroveň. Když dojdou granule, přijde vhod každá krysa.
 5. Spíte 12 a více hodin denně. Hned po probuzení se sháníte po bodu 4.
 6. Když se vrátíte z tahu, vyluláte se na kanape.
 7. I když jste svině, lidi vás zbožňují. Stačí se kolem nich jen protáhnout a už jste jejich. Sviňárničky jako rozdrápané dveře pozorují vlhkými zamilovanými pohledy.
 8. Když utrpíte životní pád, dopadnete na všechny čtyři.
 9. Jídlo hltáte, často přímo z lidské packy.
 10. Vyžadujete hlazení po celém těle. To se pak dobře usíná.
 11. Když se nudíte, vyluzujete si pro sebe zvuky. Zpíváte si a mluvíte pro sebe. Ostatní tomu nerozumí, ale je to proto, abyste je nas*al / a.
 12. Nic vám nevoní. Očekáváte, že ostatní se budou zajímat proč. V noci jste k tomu hysteričtí a následuje bez vysvětlení bod 3.
 13. Když máte někoho rádi, přinesete mu domů mrtvolu. V případě lásky nebeské mu ji dáte každé ráno do kabelky, aby měl hezkou cestu do práce. Umíte tento rituál opakovat po celý život. Takže mňau, mňau!

 

TOP 10 faktů o erekci, které vám osvětlí tento zázrak přírody

12 věcí, které potvrzují, že ve skutečnosti nejste na prázdninách, ale jen bez práce

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit