Móda z Varů: Koukněte na NEJ šaty z filmového festivalu

Redakce

I tento ročník filmového festivalu Karlovy Vary byl plný krásných módních kousků. Tady máte ty, co byly podle nás nejkrásnější nebo nejzajímavější.

V Karlových Varech už v neděli začaly úklidové práce po skončení mezinárodního filmového festivalu. Demontují se stánky i kulisy festivalového centra u hotelu Thermal, vyprazdňuje se i stanové městečko, které definitivně zavřelo brány odpoledne. Jubilejní 50. ročník byl z mnoha ohledů výjimečný, zájmem návštěvníků, letním počasím, ale i klidným průběhem.

Zřejmě nejvíce ubytovaných za poslední léta bylo o festivalu ve stanovém městečku v areálu Rolava. Už první festivalový víkend tam dosáhli návštěvnosti celého loňského festivalového týdne. Ani ve druhé polovině festivalu letos baťůžkářů příliš neubylo. Ještě v sobotu odpoledne bylo v areálu přes 100 stanů, dnes v poledne už jen posledních asi 20.

Stále oblíbenější jsou rok od roku upomínkové předměty z festivalu, tašky, hrnky, tkaničky, pohledy, placky a další. Zatímco v loňském roce se většina z nich vyprodala už v počátku festivalu. Letos byli pořadatelé lépe připraveni a fronty na festivalové předměty lidé stáli i v poslední den festivalu.

Podívejte se do galerie, jak si Vary užili „neobyčejní smrtelníci“. Co si hvězdy vzaly na sebe? Tady je výběr toho nej.

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit