Modelky na párty: Co na sebe práskly?

Redakce

Loňská královna krásy Nikol Švantnerová se svým přítelem fotbalistou Jakubem Horou staví hnízdečko lásky. "Řešíme poslední detaily hypoteční smlouvy a začínáme stavět co nevidět," řekla.

V současné chvíli bydlí v pronajatém bytě v Hostivicích, pro svůj dům si vybrali okraj Prahy. „Těším se, chci si dům zařídit sama, bez pomoci bytového architekta. Rozpočet není velký, jako jiné běžné rodiny. Rádi bychom vše stylizovali do barev bílá, černá, ty výrazné se brzy omrzí,“ dodala Nikol Švantnerová.

To modelka Nikola Buranská teď žije život tzv. v kufru. Je neustále na cestách. Za prací do Mnichova, za rodinou na Moravu, za přítelem do Dánska. Její facebookový profil nejvíce zdobí fotografie právě s kufrem. Nikola má letos trochu nešťastný rok, doufá v lepší zítřky. Před necelými dvěma měsíci jí zemřel tatínek. Loučení s ním je pro modelku i její rodinu samozřejmě bolestivé.

„Měla jsem s tátou moc hezký vztah. Hrozně mi chybí, myslím na něj každý den,“ řekla krásná modelka. Do Prahy se vrátila z focení reklamních kampaní z Mnichova teprve ráno a vyprávěla nám, co se jí na pracovní cestě přihodilo.

„Na ulici mne napadl jeden chlap, chtěla jsem nastoupit do auta a on se mě snažil vytáhnout. O peníze mu asi nešlo, sápal se po mně, ale kabelka ho nezajímala. Naštěstí jsem tam byla s holkama, tak jsme to ustály, bylo to ale celkem děsivé. Nikomu bych to nepřála,“ vyprávěla Nikola.

Modelka incident nehlásila na policii, protože se nakonec nic nestalo. „Byl to dost nepříjemný pocit, když se mě snažil vytáhnout z auta. Člověk musí být pořád obezřetný,“ dodala kráska.

10 + 1 důvod, proč je život s dlouhými vlasy totálně na nic

Proč se plus-size vloggerka obléká do oblečků Disney princezen?