Moderátorka Adela Banášová:  Mareš je upovídaný

Lubos-Prochazka

Působí přísně a arogantně, ve skutečnosti je ale docela přístupná. Slovenská moderátorská hvězda Adela Banášová (28) před několika dny začala s Leošem Marešem (33) uvádět Česko Slovenskou SuperStar. Jak se těšila a jak se jí s Leošem zatím spolupracuje? To prozradila v Praze na Žofíně v rozhovoru pro Kouli.cz.

Na Slovensku jste moderovala tři řady SuperStar. Berete tuhle čtvrtou, Česko Slovenskou, jako rutinu?
Kdyby mi teď nabídli čtvrtou slovenskou SuperStar, už bych do toho nešla. Tohle je ale zajímavá nadstavba a s novým moderátorským kolegou… (usmívá se)

 V Česku vás lidé znají hlavně díky uvádění IQ testů s Daliborem Gondíkem. Teď vás čeká Leoš Mareš, máte ze spolupráce s ním obavy?
Leoš je hodně upovídaný, ale to byli Češi vždycky (směje se). Já se ho nebojím, protože si myslím, že on je v pohodě a že si v zásadě rozumíme.

A co když bude více mluvit než vy, budete mu stačit?
Nemyslím si, že se výraznost moderátora hodnotí podle toho, kolik toho namluví. Ano, Leoš mluví hodně, já mluvím méně. Ale myslím si, že to, co říká, je k věci.

Upřímně, zaujal vás Leoš jako muž?
To ano, jak je pozitivní a optimistický. Obdivuji ho, jak pořád pracuje. To já bych pořád spala a měla svatý pokoj! (směje se)

Bude zajímavé sledovat v televizi dva rozdílné typy moderátorů…
Možná je to dobře, bude to takový kontrast. Protože kdybychom byli oba stejní, ať už upovídaní, nebo na spaní, byla by to trošku nuda.

Je něco, v čem jste stejní?
Máme podobný smysl pro humor.  Podívejte, určitě se budeme chvíli hledat, ale z prvních setkání z něj mám dobrý pocit.

SuperStar prý začíná na počátku vašeho nového vztahu. Bulvár spekuluje o tom, že chodíte s tanečníkem Peterem Modrovským, se kterým jste na jaře soutěžila v televizním projektu Let´s Dance.
Tohle sama neumím říct, hledáme se… Uvidíme. Prožili jsme spolu období, které bylo úžasné. A doufám, že z něho něco přetrvá.

Adela Banášová (28)
Narodila se 12. října 1980 v Bratislavě. Vystudovala kulturologii na Univerzitě Komenského. V televizi začala pracovat už v 16 letech. Momentálně moderuje ranní show na slovenském FUNrádiu. V minulosti už u našich sousedů uváděla tři ročníky SuperStar. Přes dva roky chodila s jedním z finalistů Tomášem Bezdedou (23). Je svobodná, bezdětná a žije v Bratislavě.