Módní trendy z festivalu Coachella: Víme, co budete potřebovat na letní fesťáky!

Redakce

Festival Coachella, který probíhá v dubnu v Kalifornii, není jen hudební a společenskou událostí, na které se musí ukázat všechny hvězdy i rádoby hvězdy, ale taky velkou přehlídkou fashion trendů, které budou v dalším roce nebo i letech hýbat světem. Jaké novinky přinesl letošní ročník?

Móda: Na letních festivalech nejvíc zazáříte v mixu streetové módy s ženskými prvky. Jak si takovou kombinaci představit? Vezměte jako základ módu devadesátek a trochu ji naleštěte a přidejte sportovní prvky.

Jak to provést v praxi? Nechte vykukovat bikiny pod průsvitným krajkovým topem, nebo naopak oblékněte krajkovou bralletku pod sportovně střiženou mikinu s volnými zády. Sportovní kalhoty a tenisky v kombinaci s krajkou jsou přesně ten styl, který letos na Coachelle slavil obrovský úspěch. Zářila také háčkovaná krajková body a topy.

Co nezbytně potřebujete: tělové šperky, body, podprsenky bralletky a sportovní kousky.

Co na nohy: Zapomeňte na letní kozačky, letí pohodlné tenisky – ale pozor, jestli vytáhnete ty, ve kterých už dva roky chodíte do fitka nebo běhat, moc v nich parády nenaděláte. A pokud máte radši, když vaše chodidla mají dost vzduchu a životního prostoru, neuděláte chybu s páskovými koženými sanadály.

Doplňky: Krom už zmiňovaných šperků, které se nosí na méně obvyklých místech těla – např. řetízky do pasu, náhrdelníky na záda, náramky na kotník – si vezměte sluneční brýle ve vintage stylu, kšiltovku a batůžek nebo kabelku s třásněmi.

Vlasy: Květinové čelenky, které na Coachelle tradičně zářily v posledních letech, jsou letos out. To ale neznamená, že musíte na kytky zapomenout. Jen je v menším množství vetkněte do zapletených vlasů. Copy na všechny možné způsoby jsou hit číslo 1. Novinkou na hlavách holek, které ví, co se nosí, byly dva drdůlky na vrcholu hlavy. Znáte ten rozcuchaný neupravený drdol, co si češete do sprchy? Vynásobte ho dvěma a budete za hvězdu!

Make-up: Kde jinde si užít bláznivé barvy a flitry, když ne na letním festivalu? Sáhněte po barevné řasence a linkách, na rty naneste třpytkaté lesky nebo metalickou rtěnku, soustřeďte se na dokonalou pleť, která vypadá, jako by zářila přirozeně, a zvolte jen jednu část obličeje, kterou zvýrazníte. Třpytky, kamínky a neonové barvy sluší na festivalech i nehtům. A aby se vám veledílo při pařbě nerozteklo, investujte do kvalitní podkladové báze a do fixačního spreje.

Pokud potřebujete další inspiraci, zapátrejte ve festivalových kufrech známých Coachella královen, jako je Kendall Jener, andílci Victoria´s Secret a Selena Gomez. A pak už se jen parádně bavte až do rána!

Topshop má ulítlou novinku: Průhledné kalhoty!

Zemřela slavná Bimbo Barbie. Obdivovala ji i naše Gabriela