Monkey Business slaví čtrnáctku. Na večírek dorazí i Wabi Daněk

Redakce

Skupina Monkey Business finišuje přípravy oslav 14. narozenin, které letos proběhnou 22. května v Hospůdce na Hradbách v Praze na Vyšehradě. Kromě svých písniček nabídne fanouškům i dva nečekané hosty – folkového zpěváka Wabi Daňka a člena YoYo Bandu Richarda Tesaříka. Další hudební překvapení si kapela nechává ještě v rukávu. Vstupenky přes Ticketpro stojí 385 korun, areál se otevírá v 17:00.

Poslechněte si Monkey Business v Youradiu

Předkapelou bude nový projekt bývalého člena britské kapely Freak Power Ashleyho Slatera s názvem Kitten & The Hip a bubenická parta Recyklas. Jedná se o čtveřici bubeníků a bubenic, kteří předvádějí originální bubenickou show hrou na barevné kontejnery pro tříděný odpad a další recyklované nástroje.

Monkey Business nedávno uspěli na předávání Cen Anděl s klipem Up To Speed Now z desky Happiness of Postmodern Age. S albem jela kapela celorepublikové turné Vyznavači dobrých mrvů a kromě hudby se na něm věnovala podpoře propagace třídění odpadu.

„Budeme se snažit být zase nejlepší jako vždycky a v rámci „dobrých mrvů“ pamatovat i na „dobré mravy“, proto se snažíme i tímto způsobem propagovat myšlenku třídění odpadu a recyklace,“ dodává zpěvák Matěj Ruppert. (red)