Morcheeba přijede popřát klubu Roxy k narozeninám

Redakce

Britská triphopová kapela a miláček českého publika Morcheeba přijede i se zpěvačkou Skye do pražského klubu Roxy, kde mu 24. října popřeje všechno nejlepší k 21. narozeninám.

Deset dní před pražským koncertem  vydává Morcheeba své osmé studiové album Head Up High a čeští fanoušci budou tak jedni z prvních, kteří budou mít možnost užít si živé podání nového studiového materiálu. Zazní samozřejmě i hitovky Rome Wasn`t Build In A Day, Enjoy The Ride nebo Be Yourself. Pod rychlovkou koukněte na aktuální nový klip.

Poslechněte si Morcheebu v Youradiu

Oslavy Be Twenty One navazují na loňskou velkolepou party Be Twenty a kromě Morcheeby v termínu 21. – 27. 10. 2013 nabídne například i koncerty amerického rappera Everlasta (USA) nebo britského instrumentálně-DJského seskupení Engine Earz Experiment, které reprezentuje aktuální tendence britské bass music.

Do oslavy se zapojuje i kavárna Roxy a prostor NoD v prvním patře. Ten představí 21 výrazných umělců, kteří se s NoDem výrazně pojí – například zpěvačku a herečku Moniku Načeva, performerky Jindřišku Křivánkovou, MIřenku Čechovou a Markétu Vacovskou, výtvarníka Kurta Gebauera, jenž po Jiřím Davidovi a jeho kosti vyrobí nový objekt levitující nad Dlouhou ulicí. V rámci týdne Be Twenty One proběhne v klubu výstava Horor?Černý humor, na níž se objeví díla na příklad Michaela Rittsteina, Františka Skály, Marka Thera a Josefa Bolfa.

Prodej vstupenek běží od 18. srpna. (sli)