Morrissey jede podruhé do Prahy. Tentokrát do kina

Redakce

Britský zpěvák Morrissey, výrazná tvář i hlas rockové scény a bývalý frontman kapely The Smiths, se podruhé podívá do Prahy. Konkrétně do Bia Oko, kterému zazpívá z plátna.

Poslechněte si Morrisseyho v Youradiu

Kino totiž 24. srpna 2013 uvede záznam jeho hodinu a půl dlouhého březnového koncertu v Hollywood High School v Los Angeles, který Morrissey odzpíval v rámci turné k 25 letům na sólové dráze (Morrissey 25: Live). Všech 1800 míst ve studentské posluchárně bylo tehdy vyprodáno během dvanácti sekund a tamní intimní vystoupení se stalo vrcholem zpěvákova amerického turné. Koncert je navíc prvním autorozovaným záznamem Morrisseyho za posledních devět let. Vstupenky na akci stojí 200 Kč (předprodej), začíná se ve 20:30.

O Morrisseym vědí své i čeští fanoušci, kteří si na něj v roce 2009 vystáli frontu v pražské Arše. Tehdejšímu koncertu plnému hitů ze sólo dráhy i z období The Smiths jsme dali 90 %. Připomeňte si report.

Ještě před koncertem slavného vegetariána Morrisseyho uvítá Bio Oko Robbieho Williamse. V přímém přenosu bude dávat jeho koncert z estonského Tallinu. Více informací najdete zde. (sli)

Co Morrissey zpíval v Los Angeles

Alma Matters, Ouija Board, Ouija Board, Irish Blood, English Heart, You Have Killed Me, November Spawned A Monster, Maladjusted, You’re The One For Me Fatty, Still Ill, People Are The Same Everywhere, Speedway, That Joke Isn’t Funny Anymore, To Give Is The Reason I Live, Meat Is Murder, Please, Please, Please Let Me Get What I Want, Action Is My Middle Name, Everyday Is Like Sunday, I’m Throwing My Arms Around Paris, Let Me Kiss You, he Boy With The Thorn In His Side

Podívejte se na trailer ke koncertu