Mužské erotogenní zóny. Kde ho dráždit, aby si to s vámi v posteli zatraceně užil?

Lucie Bryndová

Máte pocit, že je ženskému tělu věnována možná až přílišná pozornost a muži jsou v tomto ohledu trochu zanedbáváni? Je to tak. Ať už je to móda, zdravý životní styl nebo sex, téměř všechna témata se točí pouze kolem něžného pohlaví. A stejně jako mají svá velmi citlivá místa na svém těle ženy, asi nikoho nepřekvapí, že jimi disponují i muži. Jejich umístění se ale malinko liší. Abyste mohli jeden druhému dopřávat to nejkrásnější potěšení ze společného milování, bude se vám hodit o erotogenních zónách mužů vědět víc. Kde je mají a proč jim věnovat patřičnou pozornost?

  • Začněte u hlavy. Známé pravidlo, že je všechno v hlavě, platí samozřejmě i při milování. Jakmile máte hlavu plnou starostí, není pak šance si cokoli užít. Co takhle spojit uvolnění mysli s příjemným drážděním partnera? Někteří muži jsou velmi citliví, podobně jako ženy, a velmi je vzrušuje, když si hrajete s jejich vlasy. Aby se váš milý dokonale uvolnil, můžete mujemně masírovat hlavu a spánky. Muže také velmi vzrušuje něžné líbání ušních lalůčků, které můžete opatrně skousnout mezi zuby, a líbání na oční víčka či nos.
  • Věnujte dostatečnou pozornost jeho krku. Krk i ramena jsou místa, která jsou plná nervových zakončení, o tom víte určitě své. Milujete, když vás váš drahý líbá na krku, dekoltu i ramenou? Věřte, že ani on to nemá jinak. Kromě rtů můžete zapojit i ruce a v rámci předehry něžně hladit a masírovat také partnerův krk a trapézy. Pozor ale, abyste nebyla jemná příliš a partnera namísto příjemného vzrušování spíše nelechtala.
  • Vyzkoušejte citlivost jeho bradavek. Přestože muži obvykle nemají tak citlivé bradavky jako ženy, jsou muži, kteří se už jen při představě, že si jazykem pohráváte s jejich bradavkami, doslova chvějí. Použít můžete celou řadu technik, od jemného líbání, přes něžné kousání až po sání. Některé muže také velmi vzrušuje kombinace líbání, kousání a tahání, a to nejen při předehře, ale také během milování. Pokud máte nového partnera, zkoušejte to opatrně, abyste ho případně nevyděsila.
  • Nevyhýbejte se ani pažím a nohám. Přestože končetiny nepatří mezi nejcitlivější místa na těle, svého milého určitě po celém dni na nohou potěší příjemná masáž. Masírovat ho můžete jenom nasucho, ale pokud byste chtěla svému protějšku dopřát zážitek jako od profesionální masérky, můžete si vzít na pomoc i masážní olej. Jestli tráví váš partner většinu dne prací u počítače, pak jistě ocení masáž ramen, paží a dlaní a pokud v práci celý den stojí, nejlépe uděláte, když mu promasírujete namáhaná chodidla. Uvidíte, že ho masáž příjemně uvolní. Masáž můžete doplnit samozřejmě i laskáním jiných partií.
  • Přiveďte ho do extáze laskáním šourku. Ano, tohle je to pravé místo. Právě šourek je dokonale citlivým místem, kterému byste měla věnovat stejnou pozornost jako penisu. Fantazii se meze nekladou, a tak můžete neustále vymýšlet něco nového. Použít můžete rty, jazyk, ale i ruce pro jemnou masáž. A na pomoc si můžete vzít i nějakou vibrační hračku. Šourek je místem, na kterém se nejlépe projeví vaše něha a smyslnost.
  • Největší pozornost věnujte jeho natěšené chloubě. Pokud patříte mezi ty, které si opravdu velmi rády hrají s partnerovým penisem, pak má váš milý vyhráno. Co může být víc než partnerka, která si to s touto partií opravdu dokáže užít. A nemusí dojít ani k pohlavnímu styku. Zkuste se někdy jen vzájemně dráždit nejrůznějšími způsoby. Uvidíte, že budete oba dva jako časovaná bomba. Krásné orgasmy totiž můžete zažít i bez sexu.