My Chemical Romance mají nového bubeníka za vyhozeného kolegu

Redakce

Zdá se, že My Chemical Romance (přečtěte si, jak se představili českému publiku na Rock for People) našli dočasnou náhradu za Michaela Pediconeho, kterého minulý týden vyhodili za krádež společných věcí. Na bubenickou stoličku by si podle agentury AP mohl na delší dobu sednout Jarrod Alexander, který se s My Chemical Romance představil v sobotu 3. září ve West Valley City.

Jestli ovšem kapelu doprovodí na dalších zastávkách turné, není zatím jasné.

My Chemical Romance o vyhození Pediconeho, jenž hrál v MCHR od roku 2010, napsali 2. září na svůj web: "V kapele se nám staly nějaké dost pitomé věci. Dřív, než se to tady začne plnit nepravdivými zprávami, vám o tom řekneme my. Přátelství mezi kapelou a Michaelem je minulostí. Chytili jsme ho, jak nám po koncertě v Auburnu kradl nějaké věci. Je nám z toho vážně na nic. Už o tom nechceme víc mluvit ani čeřit vodu. Prostě si jen přejeme, aby vypadl z našich životů. Lidi, kteří hrají v My Chemical Romance, jsou jako rodina. A členové rodiny by se neměli zneužívat."

O den později celou kauzu na Twitteru informoval sám Pedicone: "To, co se stalo, je daleko složitější. Udělal jsem chybu, nikdy jsem ale nechtěl nikomu ublížit."

Nový bubeník Jarrod Alexander hrál v řadě hardcorových kapel, například v

. (sli)