Mysleli jste, že už o seriálu Gilmorova děvčata víte vše? Tohle určitě ne

Redakce

Náš oblíbený seriál Gilmorova děvčata a jeho další díly jsou nám zase o krok blíž a my se jich za chvilku konečně dočkáme. Vzhledem k tomu, že je to již dlouhá doba od konce poslední série a my jsme tak všechny díly mohli již několikrát vidět, tak jsme si možná mysleli, že už víme o seriálu vše... Jenže omyl. Věděli jste toto?

  1. Změna konce – Amy Sherman Palladino, scénáristka seriálu, měla v plánu úplně jiný závěr, a to především u Rory. Chtěla, aby byla více akčnější a divočejší, jenže to, že nakonec odjela s volebním týmem Baracka Obamy do Asie, bylo asi lepší a také zajímavější.
  2. Nabídka k sňatku – Na konci první série požádal Max Lorelai o ruku a ona si přála tisíc sedmikrásek, svíčky a snoubence na koni, což se jí Max snažil splnit. Produkce jich tisíc sehnala, ale nemělo to na tak velkém place žádný efekt, a tak se musely dokupovat, aby jich bylo ještě víc.
  3. Večeře u rodičů – I když Lorelai v seriálu Gilmorova děvčata nesnášela večeře u své matky Emily, tak sama herečka Lauren Graham natáčení milovala a moc ji bavilo.
  4. Kámoška Rory byla stará – Nikdo by to neřekl, ale Keiko Agena, která si v seriálu zahrála Roryinu nejlepší kámošku, už na premiéře seriálu slavila dvacet sedm let!
  5. Start – Herečka Alexis Bledel, představitelka Rory, si díky roli v seriálu Gilmorova děvčata odstartovala hereckou kariéru, protože to byla její první. Předtím sice herectví studovala, ale nehrála.

V pokračování seriálu Gilmorova děvčata bude svatba! Čí?

Skvělá zpráva: Sookie v nových Gilmorkách BUDE

Témata: