Na co byste se měli zaměřit na podzim? Prozradí vám to znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Podzim je tu. Co vás v tomto období čeká podle horoskopu?

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Během několika přechozích měsíců jste byli tak zaneprázdnění, že jste téměř zapomněli i dýchat. Najděte si na sebe čas. Na podzim potřebujete načerpat mnohem více energie než v jiných ročních obdobích.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Léto ve vás zanechalo nepořádek. Vraťte se zpět do sebe mezi své emoce a myšlenky. Snažte se v sobě najít na podzim mír a uklidnit se.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Nastal čas vrátit se na svoji cestu. V létě jste si užívali a moc toho neřešili. Na chvíli jste se odklonili od svého směru. Nyní zamakejte a přestaňte být líní.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Na podzim si užívejte kouzlo přítomného okamžiku. Neřešte svoji vzdálenou budoucnost, momentálně to nemá žádný smysl. Budete si tím akorát přidělávat starosti.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Nelpěte tolik na penězích. Pro každého jsou důležité, ale nepředstavují v životě všechno. Příliš se jimi zabýváte a zbytečně se děsíte výdajů. Některé zážitky znamenají mnohem víc než hmotné zázemí. Člověk může být šťastný i s málem.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Necítíte se dobře ve své kůži. Děláte všechno proto, abyste se zalíbili ostatním, a zakrýváte svoji pravou tvář. Nedovolujete si dělat chyby. Buďte konečně sami sebou. Podzim je k tomu ideální roční dobou.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Nepřestávejte mít kontakt s okolním světem. Užíváte si svoji osamělost až příliš. Není k zahození se dostat do kontaktu s vnitřním světem, ale neměli byste to přehnat. Musíte to vyrovnávat. Navštivte na podzim své blízké a najděte si nové přátele.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Stýkáte se s lidmi, kteří vás stahují k zemi. Měli byste myslet především na sebe. Zamyslete se nad tím, kdo ve vašem životě zabírá spoustu prostoru, aniž by si to zasloužil. Odstřihněte se od lidí, kteří vám momentálně vysávají energii. Na podzim ji budete potřebovat hlavně pro sebe.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). V poslední době jste se příliš věnovali své práci. Uvědomte si, že takhle to nemůžete dělat donekonečna. Dosáhli jste sice uznání, které uspokojilo vaše ego, ale to rozhodně není ve vašem životě to nejdůležitější. Primárně byste se teď měli postarat o své zdraví, které vlivem nátlaku dostalo zabrat. Uberte tempo a zaměřte se na sebe.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). V poslední době jste měli tendenci před většinou svých problémů utíkat. Sami dobře víte, že takhle to nemůžete dělat věčně. Nyní nastal čas, abyste se ke svým potížím postavili čelem. Bude to náročné, ale když budete vše řešit postupně a s chladnou hlavou, brzy to bude za vámi.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Léto vás vyčerpalo. Cítíte se unavení a vystresovaní. Možná se budete divit, ale i na podzim můžete nabrat spoustu energie. Věnujte se aktivitám, které vás budou bavit. Někdy stačí opravdu málo. Zalezte si s čajem do teplých peřin a pusťte si oblíbený film.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Neumíte být jen sami se sebou. Se svými myšlenky momentálně nevydržíte ani půl hodiny. Nejspíš se bojíte akceptovat sami sebe. Přijměte se, bude se vám lépe žít.