Na Hradech CZ vystoupí přes den i v noci Kryštof

Redakce

Festival Hrady CZ zveřejňuje kompletní program letošního ročníku. Na všech osmi hradech se představí kapela Kryštof; přes den zahraje akusticky, večer klasicky elektricky.

Na festivalu se objeví i Nightwork Vojtěcha Dyka nebo David Koller. Novinkou v line-upu bude rapper Vladimir 518 v doprovodu zpěvačky Terezy Černochové a pražskotáborská kapela Please The Trees. Ta zahraje na Točníku. Dětem pak bude vyhrávat oblíbený Kašpárek v rohlíku.

Dvoudenní festival bude mít na každém hradě podobný průběh. V pátek odpoledne začne komorní program, doplněný o hradní karneval. V sobotu se na pódiu představí devatenáct kapel a intepretů.

Lístky vyjdou v předprodeji na 160 Kč (pátek) a 350 Kč (sobota), na místě pak budou stát 250 a 450 Kč. V ceně vstupenky je vždy prohlídka hradu. Na každou ze zastávek můžete vyrazit na kole, s úschovnou se počítá. (sli)

Termníny Hradů CZ 2011:
8. –  9. 7. Rožmberk nad Vltavou, 15. – 16. 7. Točník, 22. – 23. 7. Švihov, 29. – 30. 7. Kunětická hora, 5. – 6. 8. Bezděz, 12. – 13. 8. Hradec nad Moravicí, 19. – 20. 8. Bouzov, 26. – 27. 8. Valtice

Interpreti:
Kryštof, David Koller, Wohnout, Support Lesbiens, Divokej Bill, Gipsy.cz, Jiří Schmitzer, Tata Bojs, Nightwork, Plexis, Kašpárek v rohlíku, Vypsaná Fixa, United Flavour, Skyline, Sunshine, Vladimír 518 feat. Tereza Černochová a DJ Mike Trafik, Please The Trees, Tomáš Klus, Pipes And Pints, Prague Conspiracy, Dilated, Mother’s Angels, Discoballs, Queens of Everything