Na Hradech CZ vystoupí přes den i v noci Kryštof

Redakce

Festival Hrady CZ zveřejňuje kompletní program letošního ročníku. Na všech osmi hradech se představí kapela Kryštof; přes den zahraje akusticky, večer klasicky elektricky.

Na festivalu se objeví i Nightwork Vojtěcha Dyka nebo David Koller. Novinkou v line-upu bude rapper Vladimir 518 v doprovodu zpěvačky Terezy Černochové a pražskotáborská kapela Please The Trees. Ta zahraje na Točníku. Dětem pak bude vyhrávat oblíbený Kašpárek v rohlíku.

Dvoudenní festival bude mít na každém hradě podobný průběh. V pátek odpoledne začne komorní program, doplněný o hradní karneval. V sobotu se na pódiu představí devatenáct kapel a intepretů.

Lístky vyjdou v předprodeji na 160 Kč (pátek) a 350 Kč (sobota), na místě pak budou stát 250 a 450 Kč. V ceně vstupenky je vždy prohlídka hradu. Na každou ze zastávek můžete vyrazit na kole, s úschovnou se počítá. (sli)

Termníny Hradů CZ 2011:
8. –  9. 7. Rožmberk nad Vltavou, 15. – 16. 7. Točník, 22. – 23. 7. Švihov, 29. – 30. 7. Kunětická hora, 5. – 6. 8. Bezděz, 12. – 13. 8. Hradec nad Moravicí, 19. – 20. 8. Bouzov, 26. – 27. 8. Valtice

Interpreti:
Kryštof, David Koller, Wohnout, Support Lesbiens, Divokej Bill, Gipsy.cz, Jiří Schmitzer, Tata Bojs, Nightwork, Plexis, Kašpárek v rohlíku, Vypsaná Fixa, United Flavour, Skyline, Sunshine, Vladimír 518 feat. Tereza Černochová a DJ Mike Trafik, Please The Trees, Tomáš Klus, Pipes And Pints, Prague Conspiracy, Dilated, Mother’s Angels, Discoballs, Queens of Everything

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit