Na jaké seriály se můžete v novém roce těšit?

Lucie Bryndová

2018 byl rok, který přinesl řadu skvělých seriálů, které nás dokázaly připoutat na dlouhé hodiny k televizním obrazovkám nebo k monitorům. Jestli jste si mysleli, že to nejlepší už bylo, pak se podržte. S rokem 2019 totiž přichází doslova nášup skvělých televizních seriálů. Dočkáte se pokračování těch rozkoukaných, uvidíte závěrečné série, na které už netrpělivě čekáte, a těšit se můžete také na řadu úplně nových seriálů. A kromě toho se z oblíbených devadesátkových komedií stávají seriály, které zaručeně pobaví nejen vás, ale i vaše rodiče!

Hra o trůny – 8. řada – finále. Bohužel je to tady. Poslední série oblíbeného seriálu přichází. Kdo usedne na trůn? To se dozvíte v dubnu. A na co se můžete těšit? Poslední sezóna bude opravdu nabitá. Dohromady se dočkáte šesti celovečerních filmů.

The Witcher – Zaklínač. Fantasy seriál, který je založen na stejnojmenné knize polského spisovatele Andrzeje Sapkowského z 90. let, znovu ožívá, a to s akčním hrdinou Henrym Cavillem, kterého uvidíte v hlavní roli Geralta z Rivie. Ten se snaží najít své místo v kouzelném světě.

Doom Patrol – DC. V polovině února se představí na streamovací platformě DC Universe americký akční televizní seriál na náměty komisů DC Comics. Uvidíte některé postavy z „Titánů“, kteří přijmou misi, jež jim změní jejich dosavadní životy.

The Umbrella Academy. Máte rádi komiks The Umbrella Academy od Gerarda Waye a Gabriela Bá od Dark Horse Comics? Pak se můžete těšit na nový seriál od Steva Blackmana, který připravil stejnojmennou televizní sérii pro Netflix. Premiéru bude mít v únoru.

The Crown – 3. řada. Zamilovali jste si historické drama The Crown? Připravte se na malou změnu, a to v obsazení. Jak tohle všeho ovlivní atmosféru seriálu? Netflix sice ještě neuvedl, kdy třetí řada vyjde, ale pravděpodobně to bude v druhé polovině roku 2019.

What we do in the shadows – Co děláme v temnotách. Viděli jste v roce 2014 film Co děláme v temnotách? FX představí v tomto roce tento film v podobě televizního komediálního seriálu o životě třech upírů, kteří jsou již po mnoho staletí spolubydlícími.

Black Monday. Kdepak Černý čtvrtek, jak je nazývaný krach na newyorské burze, největší burzovní krach v dějinách, ke kterému došlo 24. října 1929, ale Černé pondělí. Tak se jmenuje nový komediální seriál od Showtime. Přináší nejhorší finanční kolaps v historii Wall Street trochu jinak.

First Wives Club. Již v lednu se dočkáte premiéry seriálu First Wives Club od Paramount Pictures, který vznikl na motivy Girls Trip (Klub odložených žen), komedie z roku 1996. Seriál přinese příběhy tří kamarádek, které spojí své síly po tom, co je opustí jejich manželé kvůli mladším milenkám. Tyto tři ženy si navzájem sice pomáhají, ale zároveň se jedna druhé trochu mstí.

Mr. Robot – 4. řada. Další závěrečnou sezónu přinese USA Network. Těšit se můžete na Mr. Robot 4, americký dramatický thriller od Sama Esmaila. Podle časopisu The Hollywood Reporter se poslední řada rozšířila až na dvanáct epizod.