Na Open Air Festivalu vám pohlídají děti

Redakce

Hudební fandové, kteří by se rádi jeli pobavit na hudební Open Air Festival (12. – 14. 8. 2010, Panenský Týnec), ale mají děti starší tří let, mohou využít tamních služeb. O děti návštěvníků se totiž budou starat vyškolení pracovníci. Hodina hlídání vyjde rodiče na 100 korun. Festival nabídne i dětský koutek a další kratochvíle pro celou rodinu.
Plný provoz festivalový areál zažije 13. a 14. srpna, kdy se představí držitelé Brit Awards 2010, kapela Kasabian, norské elektronické duo Röyksopp a britská taneční kapela Faithless. Dalším zahraničním interpretem, který přislíbil vystoupení na festivalu, je slovenský zpěvák Richard Müller. Z tuzemských interpretů dorazí Čechomor, Support Lesbiens, Monkey Business, Sunshine, Dan Bárta a Illustratoshpere, Buty, Tata Bojs, Vypsaná fixa, Psí vojáci, Here, Jiří Schmitzer, 100°C, Tomáš Klus, UDG, Už jsme doma, Wohnout, Xavier Baumaxa, Xindl X, Laura a její tygři, Jan Budař či Marek Ztracený.
Pořadatelé očekávají zhruba 15 tisí návštěvníků, pro něž připraví 5000 parkovacích míst. Lístek na oba dny vyjde v předprodeji přes Ticketpro na 880 korun, využít můžete i řadu slev. (sli)