Na ostrově Rhodos budou hrát v létě české kapely

Redakce

Plánujete letos dovolenou na řeckém ostrově Rhodos? Možná, že se tam potkáte s nějakou z českých kapel. V tamním letovisku Faliraki na se totiž ve druhé polovině května otevírá hudební klub Golem Rhodos, jehož dramaturgie bude postavena hlavně na české produkci. Mezi kapely, které potvrdily zájem zahrát si v Golemu, patří Tata bojs, Divokej Bill, Mig 21, Nightwork, Skyline, Mig 21 nebo Kapitán Láska. Kapely se na Rhodosu vystřídají ve zhruba 14 denních intervalech, dobu mezi dvěma koncerty vyplní zkušení DJs, revivalové kapely nebo řečtí umělci.
Open air klub s kapacitou cca 1500 lidí bude mít také vlastní pizzerii, několik barů, z nichž jeden bude obklopen bazénem, chill-out a VIP zónu, o návštěvníky se postará český personál ovládající též angličtinu. Vstup do klubu nacházejícího se na nejrušnější ulici typu ostravské Stodolní je zdarma a návštěvníci budou moci k dopravě využít domluvené svozové autobusy. Společnost D Smack U plánuje také spolupráci s cestovními kancelářemi, které budou po prodání zájezdu poskytovat cestujícím slevu na konzumaci v klubu.
Jako první si v Golemu zahrají slovenští Horkýže Slíže a pražští Skyline, kteří tam odlétají spolu s fanoušky 20. května. (sli)