Na Rock for Churchill přijedou Herbaliser nebo Freestylers

Redakce

Čtrnáctý ročník hudebního festivalu Rock for Churchill (30. – 31. 8. 2013) už má hotový kompletní program. Ze zahraničí letos přijedou londýnští drum´n´bassaři The Qemists a také tamní funky legendy The Herbaliser. Dorazí i latino alternativa Che Sudaka z Barcelony, kteří bývají přirovnávání k Manu Chaovi, jamajský rastafarián Anthony B, švédští electroswingaři Movits! anebo punkrockeři Donots z Německa. Ti letos slaví 20 let na scéně.

Poslechněte si The Herbaliser v Youradiu

Z domácích kapel se v severočeském Vroutku ukáží Pražský výběr, Tata Bojs, kteří si připomínají 25 let od založení, dále staří známí skáčkaři Polemic, United Flavour, Sto zvířat nebo Pipes and Pints. Koncert tu odehraje i zánovní skupina Android Asteroid, jejichž městský meditativní set si nenechte ujít.

Těšit se můžete i na scénu s DJs, již ovládnou populární producenti Matrix & Futurebound, nestárnoucí duo The Freestylers a v Česku oblíbený reggae dancehallový zpěvák Deadly Hunta.

Festival proběhne v přírodním areálu na Myslivně, lístky stojí 650 korun a seženete je v klasických předprodejích nebo v pokladně Lucerna Music Baru. Seznam prodejních míst je zde. (sli)