Na těchto 9 věcí se na začátku vztahu chlapa nikdy neptejte!

Pavla Gabrhelíková

Holky tu pusu prostě nezavřou a někdy je to fakt škoda. Blbými dotazy umí pokazit mnohé. Takže tohle doma vystavit na nástěnku, naučit zpaměti a nevypouštět z pusy!

  1. Je to mezi námi vážné? Ženy chtějí manželství a děti, muži musí zůstat silní a nezávislí. Tak to chodí. Chlapa touto otázkou zaháníte do kouta a to se mu nelíbí.
  2. Jsi na tom finančně dobře? Jinými slovy: chcete hnízdit a zjišťujete, jestli váš vyvolený dost vydělává. Raději sledujte, jak žije, co nosí a kde bydlí. A jestli ho milujete, zůstaňte s ním, i když je to chudák.
  3. Jaká je tvoje bývalá? A proč to vůbec chcete vědět? Pokud to mezi vámi bude vážné, jistě na toto téma zabrousí sám. Navíc ve většině případů zjistíte, že je lepší se neptat.
  4. A jak to s námi bude za pět let? Jasně, pokud žijete už nějaký ten pátek spolu a jste zasnoubení, je to poměrně normální dotaz. Ale jestli se na to ptáte po dvou měsících, budete za horlivého blázna.
  5. Kdy mě seznámíš s rodiči? Opět by se k tomu měl partner dopracovat sám. Jestli se tam nakýblujete moc brzo, bude nejistý. Navíc jak si vy můžete být jistá, že spolu vydržíte, a nebudete jenom rodičům plést hlavu?
  6. Co budeš dneska večer jíst? To zní docela nevinně, že? Ale není. Pokud spolu teprve začínáte, je tahle otázka docela panovačná.
  7. Chceš děti? V hlavě chlapa to zní takhle: Měj se mnou co nejdřív děti, jinak se na tebe vykašlu. Navíc opět řešíte věci, které byste spolu měli rozebírat až za několik měsíců.
  8. Myslíš, že je hezká? Vy určitě čekáte, že řekne: Ne, ty jsi hezká! Jsi pro mě ta nejkrásnější na světě! Jenže taky se může stát, že odpoví: Hmmm, je to fakt kočka. A co pak?
  9. Myslíš, že spolu dost často spíme? Je to jako byste chtěly mluvit o tom, že není v pořádku, jak často po vás váš partner chce sex. A tím útočíte na jeho mužství, takže bacha.