Na velikosti penisu nezáleží a dalších 7 nesmyslných tvrzení o sexu

Redakce

Sex je neoddělitelná součást lidského života. Z tohoto důvodu se o něm hodně mluví i píše. Bohužel ne všechno, co se o něm povídá, je pravda. Vyvrátíme vám několik mýtů o sexu, o kterých si dodnes někteří myslí, že jsou pravdivé.

  1. Divoký sex může člověku přivodit infarkt. Existuje několik jedinců, kterým se to stalo, ale to byli lidé, kteří měli problémy se srdcem. Člověku, který je zdravý, se to stát rozhodně nemůže. Námaha při sexu se dá srovnat s rychlejší chůzí do schodů, což pro lidi není vůbec nebezpečné.
  2. Muži se nikdy ze sexu nevymlouvají. Myslíte si, že ze sexu se vymlouvají jen ženy? To je velký omyl. Nejčastější výmluvou u muže je práce a stres. Do postelových hrátek se nehrnou hlavně muži s nízkým sebevědomím a také ti, kteří mají poruchu s erekcí. Nejedná se jen o starší muže, i mladí mohou mít potíže tohoto typu.
  3. Muž může mít sex kdykoliv. Penis se každému muži nemusí postavit na povel. Obzvlášť, pokud je daný jedinec nervózní nebo bere nějaké léky, které na to mají vliv. Tím pádem někteří muži nemůžou mít sex kdykoliv si zamanou.
  4. Na velikosti penisu nezáleží. Ženám na velikosti penisu záleží. Délka ovlivňuje kvalitu sexu. Příliš malý penis na ženskou vagínu nestačí a naopak příliš velký může ženu bolet. Tvar a šířka také hrají svoji roli. Každé ženě vyhovuje něco jiného, ale asi žádné nevyhovuje malý penis, sorry kluci.
  5. Žena nemůže znásilnit muže. To je jeden z největších nesmyslů o sexu. Žena se sice znásilňuje snadněji, ale také znásilnění muže je také možné. Kluci nemusí chtít sex, ale jejich penis může reagovat jinak. A to i přesto, že jim pohlavní styk může být nepříjemný. Kamarád v kalhotách neposlechne vždy svého pána.
  6. Sex pomáhá hubnout. Musíme vás zklamat, ale s pomocí klasického sexu nezhubnete. Spálíte při něm maximálně několik desítek kalorií. Pokud byste však zkoušeli náročné polohy s gymnastickými prvky, mohli byste si tím zpevnit tělo. Takový sex byste ale museli provozovat každý den po hodně dlouhou dobu. Přebytečných kil se zbavíte jedině řádným cvičením. Je nám jasné, že jste se tomu chtěli pomocí sexu vyhnout. Bohužel máte smůlu.
  7. Muži myslí na sex každých sedm sekund. Pokud by tenhle nesmysl byl pravdivý, nedokázali by dělat nic jiného na světě, protože nezvládají dělat dvě věci naráz. Nemohli by pracovat, protože by nedokázali přemýšlet na ničím jiným než nad sexem. Pravdou však zůstává, že pánové myslí na postelové hrátky mnohem více než většina žen.
  8. Muži mohou mít sex hned několikrát po sobě. To se může stát jen velmi výjimečně. Muži zvládnou průměrně jeden orgasmus za hodinu. Po každém si potřebují odpočinout a načerpat sílu na další dovádění. Pokud znáte nějakého chlapce, který to dokázal vícekrát, je výjimečný a držte se ho.

Ženy, víte o nich? 8 věcí, které ovlivňují vaši vůni tam dole

Bacha na ně: Tyto dvě oblíbené sexuální praktiky vás můžou zmrzačit