Nahé video jako skvělá reklama. Nová Miley Cyrus vyjde v říjnu

Redakce

Zpěvačce Miley Cyrus je sice teprve dvacet (a řada teenagerů ji má stále v paměti jako holčičku z dětského seiálu Hannah Montana), ale už má na svém kontě slušný výkon: singl Wracking Ball, podpoření klipem, v němž se Miley (polo)nahá houpe na kouli a olizuje kladivo, se během chvíle dostal na první místo v žebříčku iTunes a za 24 hodin video vidělo přes 19 milionů lidí – což je rekord.

Miley Cyrus tak skvěle připomněla, že 7. října 2013 vydává novou desku Bangerz. Kromě singlů Wrecking Ball a We Can’t Stop bude obsahovat ještě skladby Adore You, SMS (Bangerz), 4×4, My Darlin, Love Money Party, GETITRIGHT, Drive, FU, Do My Thang, Maybe You´re Right a Someone Else. Na desce si zahostují Britney Spears či Big Sean.

Zpěvaččin "šokující" klip skldil hned po premiéře několik kritických ohlasů. Stěžují si hlavně rodiče dětí, kteří měli Miley Cyrus rádi v pořadech kanálu Disney; nelíbí se jim, že Miley propaguje ženské tělo a sexualitu jako prvotní objekt zájmu. Psal o tom například Michael Hann v britském Guardianu. (sli)