Nálepková a France si užívali v Itálii!


Zpívající herečka Světlana Nálepková a zpěvák Martin France se vydali v polovině srpna do italského Caorle, kam si jeli odpočinout za odměnu přes Cestovní kancelář Eva Šulcová za to, že zazpívali bez nároku na honorář na 13. ročníku benefičního koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska. Každý se vydal se svými nejbližšími po vlastní ose a sraz měli přímo v hotelu Luisa v přímořském letovisku. „V Benátkách jsme si pořídili nějaké dárky, svezli se na gondole po místních kanálech, která stojí sto euro, dali jsme si místní italské speciality, vyzkoušeli vyhlášené benátské masky a v noci se vrátili zpět do hotelu. Týden u moře a v česko-italském hotelu Luisa, kde personál mluví česky a koupíte zde vše za české koruny, utekl jako voda,“ přiznal Martin France, který se tam vrátí už ve druhé polovině září. Místní totiž projevili zájem o vytvoření podobného benefičního koncertu jako léta produkuje na hradě Houska, kam se ale vejde »pouze« tisíc lidí, kdežto na pláži v Caorle by to mohlo být i třicet tisíc lidí. A Caorle v nejbližší době čeká na příjezd i některých dalších interpretů z charitativního koncertu na hradě Houska: Yvettu Blanarovičovou, Petra Vondráčka, Markétu Mayerovou, Slávka Bouru, ale i na Marcelu Březinovou, která si pojede do Itálie vyloženě odpočinout po nedávné rodinné tragické události, kdy spáchal sebevraždu její manžel.

Zpívající herečka Světlana Nálepková a zpěvák Martin France se vydali v polovině srpna do italského Caorle, kam si jeli odpočinout za odměnu přes Cestovní kancelář Eva Šulcová za to, že zazpívali bez nároku na honorář na 13. ročníku benefičního koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska. Každý se vydal se svými nejbližšími po vlastní ose a sraz měli přímo v hotelu Luisa v přímořském letovisku.

Martin France i s rodiči přijel do Caorle již v sobotu a Světlana Nálepková se kvůli pracovním povinnostem dostavila se svým novopečeným přítelem Vaškem, kterého média odtajnila právě už na koncertě na Housce, až o den později. Hned ten večer vyrazili všichni do víru nočního života malebného italského městečka ochutnat místní víno a grundle. „Celý týden tam panovala tropická vedra a moře mělo teplotu kolem 28 stupňů, takže jsme se každý den chladili na plážových barech campari se sodou. Také jsme se jeli podívat lodí do přilehlých lagun k domu spisovatele Ernesta Hamigwaye a v rybářské chýši ochutnali jejich tradiční bylinkovou kávu,“ řekl nám Martin France s tím, že si samozřejmě nenechali uniknout výlet do Benátek, které jsou vzdálené od Caorle necelou hodinu.

Témata: