Narozeninový galakoncert zpěváka Milana Drobného, slaví 70. narozeniny


Zpěvák má za sebou 50 let své profesionální kariéry, zahrnující 15 alb, kterých se prodalo dva miliony kusů a za to obdržel platinovou desku Supraphonu, pět filmových rolí ( Píseň pro Rudolfa III - 1968, Hodinářova svatební cesta korálovým mořem - 1979, Trhák – 1980, Plaváček – 1986, Zajatec lesa – 2001) a vystoupení po celém světě.

I když se Milan Drobný narodil 8. prosince 1944, tak oslava v podobě koncertu se uskuteční v úterý 13. ledna 2015 od 19.00 a to po 40 letech od jeho posledního samostatného koncertu v pražské Lucerně a Milana Drobného doprovodí skupina Charlie band muzikanta Charlieho Blažka. Tento narozeninový galakoncert ozdobí hned několik exkluzivních hostů: Miro Žbirka, Jiří Suchý, Václav Neckář, Petra Janů, Dalibor Janda, Petr Spálený, Petr Kolář, Yvetta Simonová, Leona Machálková, Martin France, Heidi Janků, Yvonne Přenosilová, Kamelie, Dasha, Ondřej Ruml, Felix Slováček, Jiří Štědroň nebo Gabriela Goldová.

A možná přijde i … ale to uvidíte až v Lucerně
Čeká vás průřez celou zpěvákovou kariérou zahrnující jak hitové songy, tak i songy ze zatím posledního alba A život běží dál, podle kterého byl nazván i tento výjimečný koncert, ale i nečekané duety se svými pěveckými kolegy. Tento koncert je koncipován i díky sociálnímu zaměření Milana Drobného zároveň jako benefiční, neboť 70 korun z každé prodané vstupenky bude v den tohoto koncertu předán nadačnímu fondu Ivany Zemanové pro děti v ohrožení, seniory a lidi v nouzi a ta si zároveň šek osobně přebere v den koncertu.

Iva Burianová

Témata: