Navigace vás zavede do Lucerny


Navigators se vracejí do Lucerna Music baru, kde před několika měsíci odehráli nezapomenutelné vystoupení. V úterý 16. prosince představí svůj vánoční koncert, na kterém se objeví i několik hostů.

Kapela Navigators už toho stihla dost. Vydala kritikou ceněné album Sky Travellin’, které se masterovalo v prestižním newyorkském studiu Sterling Sound, odjela k jeho propagaci turné Billabong Tour, natočila videoklip ke skladbě Happy, který se vysílal i na hudební stanici MTV.

Na koncertu se představí ve třináctičlenné sestavě. Odehraje repertoár z alba Sky Travellin’ a přidá dvě novinky z připravované desky. V hostujícím dechovém orchestru se představí jazzový trumpetista Miroslav Hloucal a trombónista Štěpán Janoušek, na hammondy bude hrát Viliam Béreš. Vokály opět podpoří zpěváci ze skupiny Tribetown a Carmen Morejon z United Flavour. Na afterpárty zahraje DJ Robot.

Koncert 16. 12. 2008 v pražském Lucerna Music baru jistě nabídne vítaný odpočinek od všeobecného vánočního shonu. Začátek je ve 21:00.

Navigators
Kde: Lucerna Music bar, Praha
Kdy: 16. prosince 2008
Čas: 21:00

Témata:, ,