Návod pro slečny: Muži prozradili, jaké věci dokážou zkazit blowjob

Redakce

Každý chlap má rád blowjob, to je známá věc. Ne každá ústní práce se ale pokaždé povede - i pánská přirození mají své city! A tak teď muži otevřeně přiznali, co dokáže orál dokonale zabít.

 • Když si nehlídáte zuby
  Žádné kousání, to je jasné. Ale nejde jen o to, obecně dotek penisu a zubů pány moc nebaví. „Nechápu, jak může holka necítit, že jí péro naráží do zubů. Chci říct, když si čistí zuby, tak to přece taky cítí, no ne?“ napsal jeden uživatel na sociální síť.
 • Když máte malou pusu
  Za to samozřejmě nemůžete, ale málo otevřená je skoro totéž. „Měl jsem holku s rozkošnou malou pusinkou a samozřejmě jsem o ní hodně fantazíroval, ale když pak došlo na věc, přišlo mi, jako bych rval tlustou tužku do titěrného ořezávátka,“ svěřil se na internetu jiný muž.
 • Když oplýváte přehnaným sebevědomím
  „Podle mé zkušenosti, holky, co si myslí, že to umí nejlíp, jsou ty nejhorší,“ říká další chlapík. Ty, co si v blowjobech nejsou úplně jisté, se prý snaží a reagují na to, co se mu líbí a co ne. Ty sebevědomé si jedou to svoje. „Některé třeba olizují můj penis a zírají mi do očí, protože si myslí, že to je svůdné. Ne, není. Je to prostě jen divné,“ dodal.
 • Když si hrajete na dámičku
  Ještě jiný muž přiznal, že jednou chodil s holkou, se kterou byla kuřba naprosto otravná. Hrozně jí totiž záleželo na tom, aby se jí do pusy nedostaly žádné chlupy, a tak dělala každou chvíli pauzu. Nakonec to byla zdlouhavá záležitost bez cíle.
 • Když se toho eklujete
  Jasně, že ne všechny holky to úplně milují. Dávat ale ostentativně najevo, že vás to nebaví nebo že je vám z toho dokonce špatně, to je prostě trapné.
 • Když se při tom nechcete zašpinit
  „Navrhl jsem jí, ať ho víc nasliní, načež ona odpověděla, že to dělat nebude, protože je to nechutné. Tak ho tři minuty dřela na sucho, a pak jsem jí řekl, ať toho radši nechá.“
 • Deepthroat (když ho neumíte)
  Není potřeba tlačit na pilu. Tohle nepotěší ani jednu stranu, to je zaručené.
 • Když nevíte, kde co je
  Desetiminutové olizování předkožky je dost k ničemu. Pracujte s tím jako s lízátkem a bude to v pohodě.
 • Když nepolykáte
  Většina diskutérů svorně souhlasí s tímto – holky, co nepolykají, jsou nejhorší. Otázkou ale je, jestli někdy tito pánové svoje sperma chutnali. Občas je to totiž fakt odporné, no nemáme pravdu?
 • Když si myslíte, že za to bude vděčný
  Další věc, na které se diskutéři víceméně shodli, je ta, že si hodně žen myslí, že každý chlap bude nekonečně vděčný za jakýkoliv blowjob, takže nezáleží na tom, jak to budou dělat. Jenže záleží.

Postelové pozice, kterými ho naprosto zničíte

Muži prozradili, co ve skutečnosti hledají u ženy, se kterou se nakonec zaháčkují

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit