Nedává vám zmatené signály, prostě na vás se*e

Michaela Maršálová

Až tak moc tě nežere je film z roku 2009 a má v sobě spoustu pravdy. Jedno je jisté - pokud si myslíte, že vám ten, o koho stojíte, dává zmatené signály, protože neví, co se sebou, vzpamatujte se. Prostě vás nechce!

Když se vám někdo líbí, je těžké si přiznat, že vy jemu ne. Nebo zase tolik ne… Dochází pak k situacím, většinou se to týká žen, že si představujete a vymýšlíte, proč se neozývá, co myslel tím, co vám řekl, že se to dá vyložit různými způsoby… No, ne.

Prostě pokud vás někdo chce, chová se podle toho. Píše vám, chce vás vidět, chce s vámi mít sex, nezajímá se o ostatní případné aférky a jednoduše vám věnuje svůj čas a pozornost, jakkoli je to v jeho / jejích silách.

Když tomu tak není, musíte čelit kruté pravdě – nemá o vás zájem. Jestli ob den řešíte s kamarády, co vám napsal, nebo že vám nenapsal, a co to asi tak znamená, kašlete na to. Ten / ta o vás nestojí!

Pravda bolí, ale je dobré se k tomu postavit dospěle a hledat tedy vztah jinde. Neztrácejte čas s někým, u koho pořád luštíte, co a jak myslel!

Témata:, ,