Nejdojemnější svatební fotky všech dob: Tohle nedáte a rozbrečíte se!

Redakce

Mrkněte se na galerii svatebních snímků, které jsou fakt dojemné. Tahle série stojí za to!

Otec se loučí se svoji „malou“ holčičkou. Cesta na obřad je důležitou součástí svatby, kterou dokonale zachytil fotograf David Murray. Na snímku je otec sedící v autě se svou dcerou, popíjející šampaňské. Caroline přitom čte dopis, který jí otec napsal. Fotografie je velmi dojemná.

Představení manžela nemocnému dědečkovi. Nádherná svatba, která se odehrála na farmě, byla krásným dnem pro Molly a Alexe. Milovaný dědeček Molly se bohužel nemohl svatby zúčastnit, protože byl nemocný. Vnučka však dědečka překvapila a spolu s novým manželem ho navštívila. Fotografie od Meg McGovern vás dostane.

Všichni hosti pláčou. Svatba Marii a Maria byla také nádherná. Ian, syn Marie a Maria, přistoupil ke svému otci a během obřadu ho políbil. Všechny to úplně nějvíc dojalo. Fotograf Victor Lax tak zachytil naprosto nezapomenutelný moment.

Plačící nevěsta při rozhovoru se svým otcem. Na opačné straně snímku sedí otec, který mluví na svou dceru a nového zeťe. Vypráví velmi osobní příběh, jak se spolu se svou ženou přestěhovali do této země, aby měli lepší život něž ve Venezuele. Rodiče ženicha udělali totéž, ale z Indie. Srdceryvný příběh nerozbrečel jen nevěstu, ale i ostatní.

Fotografie, která se stala synonymem radostného života, něž se stalo něco tragického. Nevěsta Brittany Maynard byla naprosto nádherná a okouzlující. Svatba byla veselá a krásná. V tu chvíli nikoho ani nenapadlo, že se jí život za pár měsíců dost změní… Rok po svatně byla Brittany diagnostikována rakovina mozku. Bohužel se rozhodla svůj život ukončit ve věku dvacet devět let. Dostala od guvernéra právo na smrt. Perfektní fotografie, kterou fotograf Tera Arrowood zachytil, ukazuje, jak byla na svatbě šťastná…

„Nejkrásnější chvíle, jakou jsem kdy zachytil.“ Takto nazval snímek fotograf Santiaho Murillo. Chtěl už odejít ze svatby, ale ženich ho požádal, aby ještě chvilku zůstal a vyfotil ho při tanci s babičkou. Stařenka, které bylo přes devadesát let, vyzařuje radost a štěstí a je dokonalá.

Foto zachycující nevěstu, která čte dopis od své zesnulé matky. Snímek od fotografky Eriky Jensen vystihuje dojemnou chvíli. Budoucí nevěsta čte dopis od matky, která zemřela několik let před její svatbou.

Jeho výraz říkající tisíc slov. Snímek Tenesse Hermana s příběhem. Tři týdny poté, co se pár zasnoubil, vyrazili na výlet spolu se synem snoubenky do kaňonu. Muž se však udeřil do hlavy o skálu a byl paralyzován. Chlapec musel běžet přes míli, aby našel pomoc. Snoubenec byl hospitalizován měsíc, měl totiž velká zranění a dokonce ochrnul. Pár byl ale silný a svatba se uskutečnila ještě dříve než bylo v plánu. Muž místo toho, aby byl na invalidním vozíku, kulhal uličkou ke své snoubence. Pohled syna, který je na snímku zachycen, říká víc něž tisíc slov.

Multifunkční nevěsta. Svatební den Rachel vypadá na snímku dost hekticky. Nevěsta totiž kojí, nechává si lakovat nehty, upravovat vlasy a dělat make up. Snímek fotil Ben Adams.

Usmívala se tak, jako by měla celý život před sebou. Mamince nevěsty byla diagnostikována rakovina a zbývalo jí jen pár měsíců života. Fotografie Tarry Arrowood tak zachytila nejkouzelnější vzpomínku na celý život.

Galerie plná romantiky, kterou musíte vidět: 5 nejúžasnějších svatebních fotek celebrit

Dokonalost! Tohle jsou nekrásnější svatební fotky z celého světa