Nejkrásnější Slovenky a Češky, které můžete sledovat na Instagramu

Redakce

Pokud si chcete zpříjemnit chladné listopadové dny, tak pro vás máme něco, co vás pořádně rozpálí. Nejkrásnější Slovenky a Češky, které můžete sledovat i na Instagramu. Tyhle krásky vás nenechají chladnými!

  • Alica Bednaričová (na Instagramu jako abednaric). Blonďatý anděl s krásnýma modrýma očima a smyslnými rty, kterých si nejde nevšimnout. Většinou jsou mezi výběrem brunetky, proto tentokrát potěšíme pány, kteří mají raději blondýnky. Alice má navíc zajímavý styl, který naopak mohou ocenit dámy, které hledají inspiraci.
  • Petra Agalareva (na Instagramu jako petraagalavera). Krásná brunetka s pronikavýma modrýma očima, které vás pohltí. Petra je z Bratislavy a možná ji už někteří znáte, protože se dostala mezi dvanáct finalistek, které bojovaly o titul královny krásy na Miss Universe 2016. Její profil se nám libí a to nejen proto, že můžeme vidět její krásnou tvářičku, ale také inspiraci, co se týče módy.
  • Sofia Pavlin (na Instagramu jako sofiapavlin). Smyslná brunetka, která má nádherné vlasy a okouzlující pohled. Její profil je plný odvážných fotografií, které vás rozpálí. Musíte ji rozhodně začít sledovat.
  • Bibi Baltovic (na Instagramu jako bibibaltovic). Bibi je krásná a přirozená blondýnka, která zde nesmí chybět. Možná vás nepřekvapí, že se věnuje modelingu, protože její profil je plný profesionálních fotek. Zastupuje ji agentura Mix Model Management. Pokud jste po téhle krásce zatoužili, tak máte smůlu, protože je zadaná. Pokochat se její krásou však můžete.
  • Sabina Lesáková (na Instagramu jako sab_r_inka). Sympatická kráska ze Slovenska, která je okouzlující a je vidět, že má nějaké zkušenosti s modelingem. Pokud tedy hledáte inspiraci, jak se vyfotit, tak je Sabina jasnou volbou. Její úsměv, postavu a super styl si zamilujete.
  • Alexandra Sedláčková (na Instagramu jako alexsedlackova). Pokud toužíte po něčem žhavém, tak přesně taková je Alexandra Sedláčková, která je z Česka. Její tělo vás nadchne a to nejen díky křivkám, ale také díky tetování, které zdobí její tělo. Je moc krásná, takže si ji přidejte do svého seznamu na Instagramu.

Videonávod: Jak si vyrobit look mořské panny a hlavně – ty šupiny?!

Snímky ze zákulisí focení kalendáře