Nejlepší aplikace pro pejskaře: Díl 2.

Pavla Gabrhelíková

Máme pro vás další nálož pejskařských aplikací! Tentokrát jsme se zaměřili na sportovce, bezpečnost i pasivní milovníky psů. Nechte se inspirovat druhým dílem pejskařských aplikací!

MapMyDogWalk

S appkou máte pod kontrolou, kolik jste toho nachodili vy i váš pes. Můžete v ní navíc sdílet i fotky a další data. Je to taková fitness appka pro ty, kteří se svým psem většinu času sportují nebo chodí skutečně dlouhé trasy.

MapMyDogWalk

Pet First Aid

Mít psa je kromě legrace taky velká zodpovědnost. Stejně jako u lidí se u nich s přibývajícím věkem mohou objevit různé komplikace. Aplikace by vám měla pomáhat udržovat psa v dobré fyzické i psychické kondici.

Pet Firts Aid

Pet Master Pro

Pokud jste vrcholně nezodpovědní, ale pejska jste si vždycky přáli, je tohle appka přesně pro vás. Připomene vám, kdy máte psa vyvenčit, nakrmit, dát mu léky nebo na kolikátou máte domluvené venčení. Skvěle se hodí i pro ty, kteří mají doma dva a více psů a chtějí mít jistotu, že uhlídají správné podání léků.

Pet Master Pro

Dog Breeds

Zajímáte se o psí plemena? Pak víte, že je někdy fuška poznat, jestli je pes čistokrevný nebo jenom dobře namixovaná pouliční směska. Appka vá to pomůže poznat, navíc v ní najdete spoustu dalších informací o různých plemenech. Vytvořte tu svému psovi i zábavný profil!

Dog Breeds

Weather Puppy

Než vyrazíte venčit, je dobré zkontrolovat počasí. Appka povýšila předpověď na další level. V aplikaci se v závislosti na počasí a denní době mění fotky různých pejsků a můžete přidat dokonce i fotku vašeho psa. Weather Puppy spolupracuje s útulky napříč Amerikou a dalšími neziskovkami, které podporuje penězi vydělanými prostřednictvím aplikace.

Weather Puppy