Nejlepší čarodějnické filmy, které vás naladí na magii

Petra Vorelová

Jestli vás to tak trochu táhne k magii a čarování, ale nejste si jisti, jestli se do toho chcete pustit, můžete se naladit u těchto filmů. Zaručujeme vám, že až je zkouknete, budete hned hledat hůlku a runy.

Magická posedlost. Jak to dopadne, když se spojí sestry čarodějnice? Ze začátku je to nebezpečná cesta, ale všechno nakonec dobře dopadne. V tomto filmu navíc kromě čar a kouzel uvidíte sexy Nicole Kidman a Sandru Bullock.

Hvězdný prach. Mladý jinoch chce své vysněné dívce, která je teda dost namyšlená, přinést spadlou hvězdu a přesvědčit ji tak, aby si ho vzala. K svému překvapení najde něco jiného, než hledal…

Blair Witch. Tady sice čarodějku nikdy neuvidíte, ale budete vyděšeni k smrti. Tohle je filmová klasika, kterou je nutno vidět aspoň jednou.

Čarodějky. Tenhle film z roku 1990 vás pobaví a možná i vystraší. Rozhodně byste ho měli vidět, pokud si myslíte, že máte čarodějnici ve svém okolí.

Čarodějky z Eastwicku. Tři sexy čarodějky vám perfektně zamotají hlavu. Budete chtít být jednou z nich!

Čarovný les. Tohle je moderní zpracování oblíbených pohádek bratří Grimmů, ve kterém se protínají příběhy hned několika z nich, a který ukazuje, jaké důsledky mají přání a poslání jejich postav.