Nejlepší čeští fotografové z Instagramu

Redakce

Fotografie jsou součástí našeho života a jsou pro nás jakousi památkou určitých chvil či momentů, které jsme zažili. Pokud stejně jako my patříte mezi milovníky snímků a krásných fotografií, které zachycují krásy naší zeměkoule, tak jste zde na správném místě. Našly jsme totiž pár úžasných českých fotografů, kteří se svou prací chlubí na Instagramu a my tak máme možnost obdivovat jejich nádhernou práci.

  • Pavel Daněk – na Instagramu jako danekpavel. Český fotograf Pavel Daněk má na svém profilu na Instagramu neuvěřitelných třicet jedna tisíc sledujících a není se čemu divit. Snímky, které zveřejňuje, vás ohromí. Jsou plné krásných míst, která stojí za to vidět. Sami se podívejte na jeho práci, která vám dopřeje dokonalý relax v pouhém jednom pohledu. Snímky jsou ve vysoké kvalitě, takže je zde vidět každičký detail.
  • Tomáš Havel – na Instagramu jako tomashavel. Tomáš Havel miluje cestování a to je vidět i na jeho snímcích. Fotografie jsou vážně obdivuhodné a toho si všiml i jeden známý americký výrobce obuvi New Balance, který se stal dokonce jeho sponzorem. Kvalitní a zajímavé fotografie naleznete nejen na jeho Instagramu, ale i Facebooku.
  • Radek Štandera – na Instagramu jako cherubian_cz. Radek Štandera se drží pravidla, že by na Instagramu neměly být fotografie vytvořené něčím jiným než smartphonem. Právě proto je nutné pochválit jeho práci. Snímky, které naleznete na jeho profilu, jsou focené iPhonem.
  • Markéta Polášková a Magdaléna Fukanová – na Instagramu jako czech_vibes. Profil vznikl spojením dvou úžasných a nadaných fotografek, které vás svými snímky dostanou do kolen. Fotografky si říkají Czech vibes a jejich instagramový účet je plný nádherných snímků. Nechybí zde barvy, energie a styl.

FOTO: Jak vypadají ženy při orgasmu?

Návod: Jak mít dokonalou fotku