Nejlepší fashionisti, které můžete sledovat na Instagramu

Redakce

Většina z nás miluje módu a styl a v dnešní době již existuje mnoho možností, kde se můžeme inspirovat, co a jak kombinovat. My jsme se zaměřili na Instagram, kde jsme vybrali lidi z módního průmyslu, kteří mají módu v malíčku.

  • Donatella Versace. Slavní italská módní návrhářka je v současnosti viceprezidentkou skupiny Versace a také hlavní návrhářkou firmy. Její práci můžete sledovat na její sociální síti, kde najdete nejen to, ale také spoustu snímků se světovými modelkami či z různých akcí.
  • Kendall Jenner. Je to americká mladá televizní hvězda a světová modelka. Kendall se musí nechat její smysl pro módu, protože většina jejích outfitů stojí za to a mimo jiné je také velmi krásná. Její profil je plný radosti, legrace a stylu.
  • Gigi Hadid. Americká modelka, kterou miluje celý svět. Gigi je ztělesněním všeho krásného, což je dokazováno i na jejím profilu, který je plný nádherných fotografií, stylu, módních kampaní a fotografií z akcí.
  • Carine Roitfeld. Bývalá editorka pařížského časopisu Vogue je vládkyní street stylu. Její profil si zamilujete, protože je plný neuvěřitelných zážitků a módních fotografií, které se pro vás mohou stát inspirací.
  • Lena Perminova. Ruská modelka žije život, o kterém si většina z nás může nechat jen zdát. Obléká módní kousky světových návrhářů, které vypadají vždy naprosto dokonale. Rozhodně byste ji měli začít sledovat, hlavně pro ten styl.
  • Zuzana Roberts Rassi. Zanna Roberts Rassi je jednou z módních editorek Marie Claire. Je však také maminkou dvou dětí a její styl vás dostane. Je velmi originální a zajímavý, který jen tak někde neuvidíte.
  • Who what wear. Jedna z našich oblíbených internetových stránek. Najdete zde krásné snímky plné inspirace, které jsou na dosah ruky. Podívejte se a nebudete litovat.

5 světových módních blogů, které musíte sledovat. Fakt!

Módní policie: Marešova Monika oslňuje glamour stylem