Nejlepší instagramové příspěvky slavných z festivalu Coachella, koukněte se do galerie

Redakce

Coachelly se samozřejmě muselo zúčastnit i nespočetně celebrit, které zde zazářily jako každý rok. Potěšit své oko můžete na jejich instagramových profilech, které doslova plnily fotografiemi. Všechny důležité fotky najdete zde.

Nejdříve si musíme říci, co je to vůbec festival Coachella. Jedná se o hudební a umělecký festival, který se odehrává v Empire Polo Clubu v Indiu v Kalifornii, v poušti.

Vždy se koná na jaře a je spouštěčem všech festivalů. Této události se účastní mnoho lidí, mezi kterými se najde i spousta celebrit.

Najdete tu snad všechny možné žánry, jako je rock, hip hop, elektro, house atd… Tento rok se Coachella koná ve dvou víkendech a odstartovala ten minulý.

Na tuto událost se do Kalifornie seběhli modelky, zpěváci, zpěvačky a další hvězdy. První víkend Coachelly si náramně užili, o čemž svědčí fotografie, kterými se pochlubili na svých sociálních sítích.

Boho styl, denim, háčkované oblečení, plavky, krásnou krajinu a další stylové věci si prohlédněte v následující galerii, kde najdete hvězdy, jako je Kylie Jenner, Karlie Kloss, Alessandra Ambrosio a další.

Pihy nemáme jen tak, ale z velmi zajímavého důvodu! Jakého?

20 věcí, které jsou lepší než sex: Chození s upírem, první lok vína a luxování