Nejlepší seriálové partičky: Znáte je všechny?

Redakce

Jste milovníkem seriálů? Pak určitě budete znát tyhle seriálové partičky.

1. Sex ve městě. Kdy by neznal Samanthu, Carrie, Mirandu a Charlotte. Holky bez sebe nedaly ani ránu, pořád si telefonovaly a chodily spolu na drinky i snídaně. Prostě pravě nerozlučné kamarádky!

(Facebook.com)

2. Simpsonovi. Jasně, je to rodina, a ta má držet pospolu, ale kromě Marge, Homera, Maggie, Barta a Lisy je v seriálu i kupa dalších postav z městečka Springfield a všichni nakonec drží pohromadě.

(Facebook.com)

3. Teorie Velkého třesku. Bernardette, Penny, Amy, Howard, Leonard, Raj a Sheldon. To je partička k popukání. Momentálně mají vysílací prázdniny, ale my už se nemůžeme dočkat, až tvůrci vydají novou sérii. Co vy?

(Facebook.com)

4. Zlatá sedmdesátá. Cool seriál z dob minulých je vážně docela vtipný. Kdo nezná, zkuste si pustit nějaký díl, třeba vás nadchne jako nás. Hlavními postavami jsou Jackie, Donna, Steven, Fez, Michael a Eric.

(Facebook.com)

5. Gossip Girl je kult. Hrdinky Blaire a Serena se sice pořád hádají a dělají na sebe podrazy, ale ve skutečnosti se mají moc rády a jsou to nejlepší kámošky.

(Facebook.com)

6. Beverly Hills. Kdo by neznal Kelly, Donnu, Stevea, Davida, Brandu, Brandona, Andreu a Dylana! Kdo tvrdí, že se na to nedíval, lže, jako když tiskne!

(Facebook.com)

7. Poslední na seznamu máme Melrose Place. Michael, Jane, Billy, Allison, Jake a Matt se snažili vyrovnat Beverly Hills, ale moc jim to nevyšlo. Partička byli ale skvělá. Fungovalo to tam jako všude – spali spolu navzájem, pomlouvali se, pak se plácali po zádech a tak dále.

(Facebook.com)